Додаткова копія: Про організацію роботи міського пасажирського транспорту загального користування у день свята Пасхи (Великодня) 28 квітня 2019 року

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2019 р. N 602

Київ

Про організацію роботи міського пасажирського транспорту загального користування у день свята Пасхи (Великодня) 28 квітня 2019 року

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про автомобільний транспорт", "Про міський електричний транспорт", з метою забезпечення безперебійного перевезення пасажирів під час святкування Пасхи (Великодня):

1. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1.1. Продовжити роботу Київського метрополітену у ніч з 27 квітня на 28 квітня 2019 року на 1 годину та розпочати роботу 28 квітня 2019 року на 1 годину раніше.

1.2. Продовжити роботу наземного пасажирського транспорту загального користування у ніч з 27 квітня на 28 квітня 2019 року на 1 годину, організувавши перевезення пасажирів існуючими маршрутами, які проходять біля станцій Київського метрополітену, після проходження останніх поїздів Київського метрополітену, та розпочати роботу пасажирського транспорту 28 квітня 2019 року на 1 годину раніше, організувавши перевезення пасажирів існуючими маршрутами, які проходять біля станцій Київського метрополітену.

1.3. З 05 год. 00 хв. до 10 год. 00 хв. 28 квітня 2019 року збільшити кількість одиниць міського пасажирського транспорту загального користування, який проходить біля місць проведення богослужінь, відповідно до наявного пасажиропотоку.

1.4. Забезпечити чергування відповідних осіб на лініях міського пасажирського транспорту загального користування.

1.5. Надати Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) не пізніше ніж за один тиждень до проведення заходу узагальнену інформацію про організацію роботи пасажирського транспорту в день свята Пасхи (Великодня).

2. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців столиці про організацію роботи пасажирського транспорту в день свята Пасхи (Великодня) у комунальних, цифрових та інших засобах масової комунікації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали