ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2012 р. N 1104

Київ

Про організацію роботи міського транспорту під час проведення благодійного концерту за участю Сера Елтона Джона та гурту "Queen" ("Квін") з Адамом Ламбертом за підтримки УЄФА на Майдані Незалежності

Відповідно до статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 6 Закону України "Про дорожній рух" та листа Фонду Олени Пінчук "АНТИСНІД" від 12.06.2012 N 282, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Просити УДАІ ГУ МВС України в м. Києві забезпечити закриття руху транспорту на вул. Хрещатик від Європейської площі до Майдану Незалежності, на вул. Інститутській від вул. Хрещатик до вул. Ольгинської та на вул. Михайлівській від вул. Хрещатик до вул. Костьольної з 00.00 год. 30.06.2012 до 8.00 год. 01.07.2012.

2. Комунальному підприємству "Київпастранс" (далі - КП "Київпастранс"), комунальному підприємству "Київський метрополітен" (далі - КП "Київський метрополітен"), Комунальній службі перевезень виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Комунальній службі перевезень) передбачити можливість збільшення кількості пар поїздів на лініях метрополітену, кількості рухомого складу на автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі та в режимі маршрутного таксі, трамвайних, тролейбусних маршрутах відповідно до пасажиропотоку.

3. КП "Київпастранс", Комунальній службі перевезень організувати перевезення пасажирів існуючими маршрутами, які проходять біля станцій метрополітену, після проходження останніх пар поїздів метрополітену.

4. КП "Київпастранс", КП "Київський метрополітен", Комунальній службі перевезень у ніч з 30.06.2012 на 01.07.2012 до закінчення перевезень пасажирів забезпечити чергування відповідальних посадових осіб на пунктах очікування міського пасажирського транспорту загального користування зі значним пасажиропотоком.

5. Комунальній службі перевезень внести зміни у шлях слідування автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі N 527.

6. Комунальній корпорації "Київавтодор" 01.07.2012 з метою належного руху автотранспорту після завершення проведення благодійного концерту забезпечити виділення необхідної спеціальної прибиральної дорожньої техніки.

7. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов





 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали