ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2017 р. N 305-од

Про організацію роботи об'єктів інфраструктури підтримки підприємництва в області

На виконання Закону України "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні", Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Тернопільській області на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 22 вересня 2016 року N 318, обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 - 2018 роки, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 22 грудня 2016 року N 440, з метою забезпечення створення умов для розвитку бізнесу в області, формування сприятливого бізнес-середовища та розбудови інфраструктури підтримки підприємництва:

1. Рекомендувати Бережанській, Кременецькій та Чортківській районним державним адміністраціям спільно з районними радами розглянути можливість створення Центрів підтримки підприємництва (далі - Центр) у відповідних районах.

2. Рекомендувати сільським, селищним, сільським радам об'єднаних територіальних громад області створити консультативні пункти на базі Центрів надання адміністративних послуг (або у інший спосіб) з метою організації надання інформаційно-консультативної допомоги з питань ведення підприємницької діяльності.

3. Департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації забезпечити:

1) організаційно-методичний супровід роботи створених Центрів в районах та консультативних пунктів в об'єднаних територіальних громадах області;

2) супровід та методичне забезпечення роботи бізнес-інкубатора (далі - Інкубатор);

3) всебічне інформування суб'єктів бізнесу щодо діяльності Центру та Інкубатора, а також інших елементів інфраструктури підтримки підприємництва, що діють на території області.

4. Тернопільському обласному центру зайнятості та департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації забезпечити:

1) організацію роботи Інкубатора на базі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відповідно до Концепції створення Інкубатора, яка розробляється обласною державною адміністрацією;

2) спільно з регіональною радою підприємців при обласній державній адміністрації розробити та затвердити:

- положення про порядок проведення конкурсного відбору учасників Інкубатора;

- графік проведення систематичних інформаційно-консультативних заходів для учасників Інкубатора.

5. Рекомендувати територіальним органам центральних органів виконавчої влади, структурним підрозділам обласної державної адміністрації, виконавчому комітетові Тернопільської міської ради, науковим та банківським установам області:

1) укласти з департаментом економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації та Тернопільським обласним центром зайнятості Угоди про співпрацю щодо участі відповідних працівників у проведенні семінарів, навчань, тренінгів та наданні консультацій стосовно умов ведення підприємницької діяльності, що організовується в рамках діяльності Центру та Інкубатора, у відповідності до узгодженого та затвердженого графіка;

2) визначити перелік інформаційно-консультативних послуг, що можуть надаватися в рамках роботи Центру та Інкубатора, відповідно до компетенції органу чи установи та з метою консультування суб'єктів підприємницької діяльності визначити контактних осіб для постійної взаємодії з Центром та Інкубатором, про що інформувати департамент економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації до 05 червня 2017 року.

6. Рекомендувати регіональній раді підприємців при обласній державній адміністрації, раді з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Тернопільській районній державній адміністрації та громадським формуванням в області взяти участь в організації проведення навчально-консультативних заходів (в тому числі з бізнес-наставництва) щодо особливостей ведення підприємницької діяльності для учасників Інкубатора відповідно до розробленого графіка.

7. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникам голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

С. С. Барна
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали