ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.11.2011 р. N 929

Про організацію роботи, пов'язаної із захистом персональних даних в місцевих державних адміністраціях

Відповідно до статті 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про захист персональних даних", з метою реалізації державної політики у сфері захисту персональних даних, урегулювання відносин, пов'язаних з їх захистом під час обробки, забезпечення для кожної людини її права на недоторканість особистого життя:

1. Районним державним адміністраціям, структурним підрозділам та апарату обласної державної адміністрації:

1.1. Привести діяльність зі створення баз персональних даних та обробки персональних даних у них відповідно до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

1.2. Провести до 1 грудня 2011 року реєстрацію баз персональних даних у Державному реєстрі баз персональних даних з урахуванням вимог, визначених Положенням про Державний реєстр баз персональних даних та порядок його ведення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 616 (Постанова N 616), за формами та відповідно до Порядку подання заяв про реєстрацію бази персональних даних та про внесення змін до відомостей Державного реєстру баз персональних даних, що затверджені наказом Міністерства юстиції України від 08.07.2011 N 1824/5 (Порядок N 1824/5).

1.3. Визначити відповідальних за організацію робіт із забезпечення захисту персональних даних в базах персональних даних та внести зміни до Положень про структурні підрозділи і посадових інструкцій відповідальних працівників, що здійснюють обробку персональних даних.

1.4. До 20 грудня 2011 року інформувати обласну державну адміністрацію про виконання завдань, визначених цим розпорядженням.

2. Визначити ЖЕЛІХОВСЬКОГО Юрія Васильовича, заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації, відповідальним за організацію роботи, пов'язаної із захистом персональних даних при їх обробці в апараті Тернопільської обласної державної адміністрації, та покласти на нього контроль за виконанням цього розпорядження.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали