ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.12.2011 р. N Р-908/0/3-11

Про організацію роботи, пов'язаної із захистом персональних даних

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про захист персональних даних", з метою реалізації державної політики у сфері захисту персональних даних, врегулювання відносин, пов'язаних з їх захистом під час обробки:

1. Зобов'язати голів райдержадміністрацій, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та рекомендувати міським головам:

1.1. Визначити осіб, відповідальних за організацію робіт із забезпечення захисту персональних даних у базах персональних даних.

1.2. Провести інвентаризацію та аналіз наявних баз даних.

1.3. Привести діяльність зі створення баз персональних даних та обробки персональних даних у них у відповідність до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

1.4. Внести зміни до положень про структурні підрозділи і посадових інструкцій відповідальних працівників, які здійснюють обробку персональних даних.

1.5. Здійснити до 30 грудня 2011 року реєстрацію баз персональних даних, при їх наявності, у Державному реєстрі баз персональних даних з урахуванням вимог, визначених Положенням про Державний реєстр баз персональних даних та порядок його ведення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 616 (Постанова N 616), за формами та відповідно до Порядку подання заяв про реєстрацію бази персональних даних та про внесення змін до відомостей Державного реєстру баз персональних даних, що затверджені наказом Міністерства юстиції України від 8 липня 2011 року N 1824/5 "Про затвердження форм заяв про реєстрацію бази персональних даних та про внесення змін до відомостей Державного реєстру баз персональних даних і порядку їх подання" (Порядок N 1824/5), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 19.07.2011 N 890/19628.

1.6. До 10 січня 2012 року поінформувати управління інформаційно-комп'ютерного забезпечення облдержадміністрації про результати виконання завдань, визначених цим розпорядженням.

2. Щорічно надавати звіт про виконання цього розпорядження у складі інформації та у терміни, визначені розпорядженням голови облдержадміністрації від 31 серпня 2007 року N Р-363/0/3-07 "Про забезпечення захисту інформації в облдержадміністрації".

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління інформаційно-комп'ютерного забезпечення облдержадміністрації, контроль - на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Подоплєлову Н. Л.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали