ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.08.2010 р. N Р-396/0/3-10

Про організацію роботи в області щодо посилення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2010 року N 621 "Про посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг":

1. Створити обласну робочу комісію з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком у складі згідно з додатком 1.

2. Зобов'язати голів райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам створити місцеві робочі комісії з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком.

3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, керівникам міськ(рай)управлінь праці та соціального захисту населення з метою своєчасного призначення житлових субсидій та запобігання утворення черг в період інтенсивного звернення громадян організувати щоденний прийом громадян з 8.00 до 20.00.

4. Зобов'язати керівників управління паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації, управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам забезпечити надання підприємствами-постачальниками житлово-комунальних послуг безпосередньо до органів праці та соціального захисту населення або через спеціально утворені комунальні підприємства по централізованому уведенню комунальних розрахунків, відомостей про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами в електронному вигляді.

5. Структурним підрозділам облдержадміністрації - розпорядникам бюджетних коштів за Програмою реформування та розвитку житлово-комунального господарства Дніпропетровської області на 2010 - 2014 роки, затвердженою рішенням обласної ради від 14.05.2010 N 708-24/V, та підприємствам-постачальникам житлово-комунальних послуг відпрацювати питання щодо встановлення малозабезпеченим родинам засобів обліку витрачання газу, води, електричної та теплової енергії.

6. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам:

забезпечити роботу в управліннях праці та соціального захисту населення із призначення житлових субсидій за принципом "Єдиного вікна";

скласти списки потенційних отримувачів житлової субсидії, виходячи з доходів та майнового стану сім'ї, скласти графіки доведення інформації таким категоріям родин про спрощений порядок призначення житлової субсидії;

з метою організації роботи з призначення субсидій населенню забезпечити належне функціонування управлінь праці та соціального захисту населення.

7. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управлінню з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, управлінню преси та інформації облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам:

організувати інформування населення (із залученням засобів масової інформації, використанням "гарячих ліній", організацією зустрічей з громадянами за місцем проживання, виготовленням та розміщенням інформаційно-довідкових матеріалів на стендах, бігбордах) про спрощений порядок надання житлових субсидій, зокрема, зменшення кількості документів, необхідних для призначення житлових субсидій, та перерахування субсидій у зв'язку з підвищенням цін і тарифів на житлово-комунальні послуги без подання громадянами додаткових довідок;

забезпечити широкомасштабне розміщення інформаційно-роз'яснювального матеріалу в місцях соціально-громадського призначення.

8. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації, Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації обрахувати додаткову потребу в коштах субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот та направити пропозиції до Міністерства фінансів України щодо збільшення для області обсягів зазначеної субвенції з державного бюджету та забезпечення своєчасного і в повному обсязі фінансування зазначених витрат до кінця 2010 року.

9. Зобов'язати голів райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам надати звіт Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щодо організації впровадження оформлення житлових субсидій за спрощеним порядком до 30.07.2010 року згідно з додатком 2.

10. Зобов'язати голів райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам організувати щотижневе (щочетверга) надання інформації Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щодо заходів, проведених на виконання цього розпорядження, з остаточним звітом про їх завершення 30 серпня 2010 року згідно з додатком 3.

11. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Задорожного В. К., заступника голови облдержадміністрації Темника Г. П., заступника голови облдержадміністрації Пустову М. І., контроль залишаю за собою.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул


 

Додаток 1
до розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
02.08.2010 N Р-396/0/3-10


Склад
обласної робочої комісії з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком

ВІЛКУЛ
Олександр Юрійович

голова облдержадміністрації, голова комісії

ЗАДОРОЖНИЙ
Вячеслав Казимирович

перший заступник голови облдержадміністрації, заступник голови комісії

АНТОНОВ
Вячеслав Васильович

заступник голови облдержадміністрації

ТЕМНИК
Геннадій Павлович

заступник голови облдержадміністрації

ПУСТОВА
Марія Іванівна

заступник голови облдержадміністрації

БІЛОУСОВ
Андрій Леонідович

начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

ДВОЄНОСЕНКО
Сергій Іванович

начальник Головного управління економіки облдержадміністрації

КИРПИЧОВ
Едуард Олексійович

начальник управління паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації

КОЗАК
Юрій Іванович

начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (за згодою)

МОЛОКОВ
Станіслав Вікторович

начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації

СЕМЕНЮК
Володимир Миколайович

начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

ДЮЖНИК
Ірина Володимирівна

виконуюча обов'язки начальника управління преси та інформації облдержадміністрації

КУЛІЧЕНКО
Іван Іванович

Дніпропетровський міський голова (за згодою)

ЛЮБОНЕНКО
Юрій Вікторович

Криворізький міський голова (за згодою)

КОРЧЕВСЬКИЙ
Ярослав Сільвестрович

Дніпродзержинський міський голова (за згодою)

ДЕРЕВ'ЯНКО
Валерій Іванович

генеральний директор обласного КП "Дніпротеплоенерго" (за згодою)

КІТ
Сергій Анатолійович

директор КП "Транспортування покупної теплової енергії "Теплотранс" (за згодою)

КОМЕРИСТИЙ
В'ячеслав Дмитрович

директор КП "Коменергосервіс" (за згодою)

ПЕДЕНКО
Станіслав Вікторович

начальник Державної інспекції з контролю за цінами у Дніпропетровській області (за згодою)

СТЕГНІЙ
Богдан Станіславович

генеральний директор ВАТ "Дніпрогаз" (за згодою)

ОЛЕЩЕНКО
Владислав Володимирович

голова правління ВАТ по газопостачанню та газифікації "Дніпропетровськгаз" (за згодою)

ФОМЕНКО
Олександр Валерійович

генеральний директор ВАТ "ЕК "Дніпрообленерго" (за згодою)

ХОРУНЖИЙ
Олег Анатолійович

директор КП "Теплоенерго" (за згодою)

ШЕРЕМЕТ
Володимир Лаврентійович

директор МКП "Дніпропетровські міські теплові мережі" (за згодою)

БИСТРАЙ
Анатолій Анатолійович

генеральний директор ВАТ "Криворіжгаз" (за згодою)

КОРЖЕНКО
Павло Петрович

начальник МКВП "Дніпроводоканал" (за згодою)

ШИПІЛО
Інна Борисівна

директор комунального підприємства "Міські комунальні платежі" Дніпропетровської міської ради (за згодою)

СТОРОЖЕНКО
Лідія Миколаївна

генеральний директор ТОВ "НОВА-КОМ" (за згодою)

ГАЛИЧ
Олена Олександрівна

начальник відділу персоніфікації та розрахунків з пільг та субсидій Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, секретар комісії.


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник Головного управління
праці та соціального захисту
населення облдержадміністрації

В. М. Семенюк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали