Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про організацію роботи з нагляду за реалізацією проекту міжнародної технічної допомоги

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 травня 2018 року N 230

Про організацію роботи з нагляду за реалізацією проекту міжнародної технічної допомоги

Відповідно до підпункту 56 пункту 4 (Постанова N 1119), пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України (Постанова N 1119), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119, пункту 181 Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року N 153, та з метою забезпечення ефективної реалізації проектів наказую:

1. Визначити координатором проекту міжнародної технічної допомоги (далі - МТД) "Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України" (далі - Проект) заступника Міністра Ковальову О. В.

2. Визначити відповідальною особою за ефективне впровадження Проекту МТД Заєць Інну Валеріївну - головного спеціаліста сектору освіти та кадрового забезпечення АПК Департаменту кадрового забезпечення та роботи з персоналом.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Трофімцеву О. В.

 

Перший заступник Міністра

М. Мартинюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали