Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про організацію роботи з нагляду за реалізацією проекту міжнародної технічної допомоги

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 23 липня 2019 року N 430

(з основної діяльності)

м. Київ

Про організацію роботи з нагляду за реалізацією проекту міжнародної технічної допомоги

На виконання пункту 181 Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. N 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги", і з метою організації роботи з нагляду за реалізацією проекту міжнародної технічної допомоги "Посилення спроможності України щодо реагування на надзвичайні ситуації, пов'язані з небезпечними хімічними речовинами", зареєстрованого у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України 08.07.2019 за N 4131, бенефіціаром якого є ДСНС, наказую:

1. Визначити заступника Голови ДСНС Білошицького Руслана Миколайовича координатором проекту міжнародної технічної допомоги "Посилення спроможності України щодо реагування на надзвичайні ситуації, пов'язані з небезпечними хімічними речовинами" (реєстраційна картка проекту від 08.07.2019 N 4131).

2. Департаменту організації заходів цивільного захисту, Департаменту реагування на надзвичайні ситуації, Департаменту ресурсного забезпечення разом з Управлінням європейської інтеграції та міжнародного співробітництва організувати взаємодію з Координатором проектів ОБСЄ в Україні і забезпечити реалізацію зазначеного проекту у межах компетенції ДСНС.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

М. Чечоткін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали