ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У М. КИЄВІ

НАКАЗ

від 09.11.2011 р. N 2110/02

Про організацію роботи з опрацювання та обліку публічної інформації в Головному управлінні юстиції у м. Києві та структурних підрозділах

З метою забезпечення безумовного виконання Головним управлінням юстиції у м. Києві та його структурними підрозділами вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), належної організації роботи з опрацювання та обліку публічної інформації, наказую:

1. Керівникам структурних підрозділів Головного управління юстиції у м. Києві забезпечити своєчасне подання (невідкладно, але не пізніше 3 робочих днів з дня затвердження документа) до відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства публічної інформації, зазначеної у ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), для систематичного та оперативного оприлюднення і оновлення на офіційній веб-сторінці Головного управління юстиції у м. Києві офіційного веб-сайту Київської міської влади. Інформацію слід одночасно надсилати електронною поштою (e-mail: inna_justice@ukr.net)

2. Керівникам структурних підрозділів Головного управління юстиції у м. Києві забезпечити:

- контроль за актуальністю публічної інформації, розміщеної на офіційній веб-сторінці Головного управління юстиції у м. Києві офіційного веб-сайту Київської міської влади з питань діяльності відповідного структурного підрозділу;

- систематичне ведення обліку документів, що містять публічну інформацію, та їх зберігання в структурних підрозділах за формою, що додається.

3. Відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства забезпечити систематичне та оперативне оприлюднення на офіційній веб-сторінці Головного управління юстиції у м. Києві офіційного веб-сайту Київської міської влади за поданням структурних підрозділів публічної інформації, зазначеної у ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI).

4. Начальнику управління з питань звернень громадян, правового та документального забезпечення Головного управління юстиції у м. Києві забезпечити:

- доведення цього наказу до відома керівників структурних підрозділів Головного управління юстиції у м. Києві;

- оприлюднення цього наказу на офіційній веб-сторінці Головного управління юстиції у м. Києві веб-порталу Київської міської влади.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

В. о. начальника управління

Н. В. Кравченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали