МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 листопада 2011 року N 267

Про організацію роботи з реалізації проекту "Розвиток міської інфраструктури"

На виконання Закону України "Про ратифікацію Угоди про позику (Проект розвитку міської інфраструктури) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку" та постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 N 1027 "Про порядок ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями" наказую:

1. Координатором проекту "Розвиток міської інфраструктури" (далі - проект) призначити першого заступника Міністра О. М. Аліпова.

2. Надати першому заступнику Міністра О. М. Аліпову право підпису розрахункових документів за проектом від імені Мінрегіону України....

 

Доступ до документа «Наказ від 01.11.2011 № 267 Про організацію роботи з реалізації проекту "Розвиток міської інфраструктури"» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали