МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 листопада 2011 року N 1192

Про організацію та контроль за проведенням заходів у 2012 році з розмінування територій міста Севастополь, забруднених вибухонебезпечними предметами часів минулих війн

З метою організації робіт та здійснення контролю за реалізацією заходів у 2012 році з розмінування небезпечних територій у районі міста Севастополя, передбачених Програмою сталого соціально-економічного, екологічного і культурного розвитку м. Севастополя на період до 2015 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 2006 р. N 1017 (далі - Програма), наказую:

1. Покласти виконання у 2012 році заходів з розмінування небезпечних територій міста Севастополь, забруднених вибухонебезпечними предметами, що залишилися з часів Другої світової війни, передбачених Програмою, на Управління МНС України в місті Севастополь.

2. Покласти на Департамент цивільного захисту, як відповідального виконавця бюджетної програми КПКВК 3201350, координацію виконання робіт з розмінування небезпечних територій міста Севастополь та контроль за реалізацією цих заходів.

3. Директору Департаменту цивільного захисту спільно з Управлінням МНС України в місті Севастополь підготувати план реалізації заходів за Програмою.

4. Голові комісії з припинення ДП "Кримспецсервіс" Ватоліну А. Г. активізувати роботу ліквідаційної комісії з метою підвищення ефективності управління державним майном та виконання ліквідаційних заходів з ліквідації Державного підприємства "Кримспецсервіс".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали