ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.04.2012 р. N 588

Київ

Про організацію та проведення концерту Пласідо Домінго на Софійській площі в червні 2012 року

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 24.06.2000 N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру", рішення Київської міської ради від 29.06.2000 N 225/946 "Про особливості організації і проведення культурно-масових заходів та загальнодержавних свят в центральній частині м. Києва", з метою популяризації надбань світового класичного мистецтва у м. Києві та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Погодити проведення концерту всесвітньовідомого іспанського тенора Пласідо Домінго 29 червня 2012 року на Софійській площі (далі - захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення заходу, передбаченого п. 1 цього розпорядження, взяло на себе приватне підприємство "Концертно-театральне агентство "Каріна" (далі - організатор).

3. Взяти до відома, що організація заходу здійснюється за рахунок коштів організатора.

4. Організатору під час підготовки та проведення заходу забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями).

5. Головному управлінню контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити оформлення контрольної картки на встановлення тимчасової сценічної конструкції на Софійській площі для проведення заходу 29 червня 2012 року.

6. Головному управлінню охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити надання медичної допомоги та чергування карет швидкої допомоги під час проведення заходу 29 червня 2012 року на Софійській площі.

7. Просити ГУ МВС України в м. Києві:

7.1. Забезпечити охорону громадського порядку під час проведення концерту на Софійській площі 29 червня 2012 року;

7.2. Забезпечити охорону сценічного комплексу і звукового обладнання з 28 до 30 червня 2012 року (цілодобово);

7.3. Забезпечити встановлення спеціальної огорожі на Софійській площі 29 червня 2012 року навколо місця проведення заходу за схемою, наданою організаторами концерту;

7.4. Доручити Управлінню ДАІ ГУ МВС України в м. Києві забезпечити перекриття руху транспорту 29 червня 2012 року на час проведення заходу з 18.00 до 22.00: на розі вул. Володимирської та вул. Ірининської; на розі вул. Володимирської та вул. Софійської; на розі вул. Володимирської та вул. Великої Житомирської; на розі Володимирського проїзду та вул. Малої Житомирської; з боку вул. А. Тарасової; з боку пров. Рильського;

7.5. Не допускати випадків стихійного паркування (миття, ремонту тощо) автотранспортних засобів на прибудинкових територіях, прилеглих до місця проведення заходу.

8. Просити ГУ МНС України в м. Києві забезпечити чергування пожежного автомобілю під час проведення заходу 29 червня 2012 року на Софійській площі.

9. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити встановлення біотуалетів біля місця проведення заходу та їх належне утримання під час проведення заходу.

10. Головному управлінню з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити розміщення інформації соціального характеру про проведення заходу у встановленому порядку.

11. КП ШЕУ Шевченківського району забезпечити прибирання території під час та після проведення заходу 29 червня 2012 року.

12. Управлінню преси та інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити інформування населення про проведення зазначеного заходу.

13. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальному підприємству "Київпастранс" забезпечити внесення відповідних змін у роботу маршрутів наземного міського пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, де буде тимчасово заборонено рух транспорту.

14. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали