Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ, ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ

НАКАЗ

від 23 січня 2012 року N 13

Про організацію та проведення конкурсу дитячого малюнка

Відповідно до Закону України "Про охорону праці" та на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 10.01.2012 N 375/1/1-12, з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці, популяризації превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням наказую:

1. Затвердити План заходів з організації та проведення конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" (далі - конкурс) (додаток 1).

2. Затвердити та рекомендувати до використання Методичні рекомендації щодо організації та проведення конкурсу (додаток 2).

3. Керівникам структурних підрозділів апарату Держгірпромнагляду, начальникам територіальних орга...

 

Доступ до документа «План Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 23.01.2012 № 13 Про організацію та проведення конкурсу дитячого малюнка» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали