Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про організацію та проведення спортивно-розважального заходу "Fun Up"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.05.2019 р. N 937

Київ

Про організацію та проведення спортивно-розважального заходу "Fun Up"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення у м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, враховуючи звернення громадської організації "Українська федерація вейкбордингу та воднолижного спорту" від 24 березня 2019 року N 08112016-29 та від 11 квітня 2019 року N 08112016-30, з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в місті Києві:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Українська федерація вейкбордингу та воднолижного спорту" щодо організації та проведення в місті Києві з 01 червня до 31 грудня 2019 року кожної суботи з 19.00 до 22.00 та кожної неділі з 12.00 до 22.00 на вулиці Хрещатик (від перетину вулиць Хрещатик - Архітектора Городецького до перетину вулиць Хрещатик Богдана Хмельницького) спортивно-розважального заходу "Fun Up" (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Українська федерація вейкбордингу та воднолижного спорту" (далі - Організатор).

3. Організатору забезпечити:

3.1. Дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу і відновлення порушеного благоустрою.

3.2. Встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів та своєчасне вивезення сміття і прибирання території проведення Заходу.

3.3. Дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення Заходу.

4. Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти у вирішенні організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

5. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу в установленому порядку.

6. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві та управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції вжити заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку під час підготовки та проведення Заходу.

7. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поінформувати мешканців міста Києва в комунальних засобах масової інформації (анонс) про проведення Заходу.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Мондриївського В. М.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали