МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 травня 2012 року N 318

Про організацію та проведення X-го форуму "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"

На виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України від 10.08.2004 N 570-р "Про проведення щорічного форуму "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє", від 18.01.2012 N 25-р "Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2012 році, яким надається статус міжнародних та національних" (Перелік N 25-р) та з метою презентації стану, перспектив розвитку та пріоритетних напрямів діяльності підприємств паливно-енергетичного комплексу (далі - ПЕК), формування привабливого інвестиційного іміджу України на міжнародному рівні наказую:

1. Провести 26 - 28 вересня 2012 року X-й галузевий форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє" (далі - Форум). Місце проведення - Товариство обмеженої відповідальності "Міжнародний виставковий центр" (далі - ТОВ "МВЦ") (м. Київ, Броварський проспект, 15).

2. Затвердити склад Координаційної групи з підготовки та проведення Форуму (далі - Координаційна група), що додається.

3. Координаційній групі (Макуха В. О.):

- забезпечити підготовку галузевої виставкової експозиції "ПЕК України" за участі провідних державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, програми проведення Форуму та затвердження її в установленому порядку;

- забезпечити підготовку плану розташування експонентів у загальній експозиції "ПЕК України" та затвердження його в установленому порядку;

- спільно з ТОВ "МВЦ" (Ткаченко А. В.) скласти кошторис витрат на організацію та проведення Форуму, узгодити і затвердити його в установленому порядку;

Термін 28.05.2012

- звернутися до правління Об'єднання енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" з пропозицією щодо можливості здійснити організаційні заходи з проведення Форуму.

4. Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.) забезпечити загальну координацію виконання робіт з підготовки та проведення Форуму, взаємодію учасників заходу із Товариством обмеженої відповідальності "Міжнародний виставковий центр".

5. НАК "Енергетична компанія України" (Омеляновський П. Й.), ДП "НЕК "Укренерго" (Ходаківський А. М.), ДП НАЕК "Енергоатом" (Недашковський Ю. О.), Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" (Бакулін Є. М.), ДП "Вугілля України" (Соколов В. А.), ДПЗД "Укрінтеренерго" (Кучер М. В.):

5.1. Узяти участь у роботі Форуму.

5.2. Надати Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.) пропозиції щодо необхідної виставкової площі для експозиції на Форумі.

Термін 28.05.2012

5.3. Розмістити на веб-сайтах інформацію про проведення Форуму.

Термін 28.05.2012

5.4. Виконати належний організаційно-технічний комплекс робіт для створення власних експозицій на Форумі та надати проекти їх плану розміщення Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.).

Термін 14.08.2012

6. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) спільно з ТОВ "МВЦ" (Ткаченко А. В.) підготувати проект центрального стенду Міненерговугілля та забезпечити його змістовне наповнення.

Термін 20.07.2012

7. Департаменту вугільної промисловості (Вівчаренко О. В.):

7.1. Забезпечити координацію участі підприємств вугільно-промислового комплексу, що належать до сфери управління Міненерговугілля, у Форумі та створення експозиції "Вугільна промисловість України".

7.2. Надати Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.) перелік підприємств, установ та об'єднань вугільно-промислового комплексу, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, які братимуть участь у Форумі, з визначенням необхідної виставкової площі їх експозицій.

Термін 28.05.2012

8. Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива (Кирюшин І. В.) надати Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.) пропозиції щодо створення стенда "Альтернативні та поновлювальні джерела енергії".

Термін 28.05.2012

9. Департаменту електроенергетики (Меженний С. Я.), Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива (Кирюшин І. В.), Департаменту з питань євроінтеграції та міжнародного співробітництва (Бойцун Н. Є.), Департаменту вугільної промисловості (Вівчаренко О. В.), Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.), НАК "Енергетична компанія України" (Омеляновський П. Й.), ДП НЕК "Укренерго" (Ходаківський А. М.), ДП НАЕК "Енергоатом" (Недашковський Ю.О.), НАК "Нафтогаз України" (Бакулін Є. М.), ДП "Вугілля України" (Соколов В. А.), ДПЗД "Укрінтеренерго" (Кучер М. В.) надати Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.) пропозиції щодо:

9.1. Проведення в рамках Форуму міжнародних зустрічей, тематичних конференцій, семінарів, круглих столів тощо.

Термін 28.05.2012

9.2. Запрошення вітчизняних та іноземних підприємств - постачальників обладнання та послуг, потенційних учасників тендерів за формою згідно з додатком 1.

Термін 28.05.2012

9.3. Списку почесних гостей, запрошених на відкриття Форуму, за формою згідно додатком 2.

Термін 01.08.2012

10. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.) забезпечити підготовку та виготовлення інформаційно-іміджевої продукції про потенціал ПЕК України (українською та англійською мовами) для розповсюдження у рамках Форуму.

Термін 01.09.2012

11. Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.) спільно з ТОВ "МВЦ" (Ткаченко А. В.):

11.1. Визначити місце розташування експонентів у загальній експозиції ПЕК України та надати на розгляд Координаційній групі відповідний план.

Термін 06.06.2012

11.2. Підготувати та надати на розгляд Координаційній групі програму Форуму.

Термін 06.06.2012

11.3. Виконати роботу щодо залучення до участі у роботі Форуму представників інших зацікавленими центральних органів виконавчої влади та підприємств, що перебувають у сфері їх управління.

Термін 18.06.2012

11.4. Підготувати списки почесних гостей, які запрошуються на відкриття Форуму.

Термін 16.08.2012

12. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
23.05.2012 N 318


СКЛАД
Координаційної групи з підготовки та проведення Форуму

1. Макуха В. О.

- заступник Міністра - керівник апарату, голова Координаційної групи

2. Ткаченко А. В.

- генеральний директор ТОВ "Міжнародний виставковий центр", заступник голови Координаційної групи (за згодою)

3. Лучніков В. А.

- радник Міністра енергетики та вугільної промисловості, директор ВП "Науково-технічний центр електроенергетики ДП НЕК "Укренерго", заступник голови Координаційної групи (за згодою)

4. Константінов М. І.

- директор Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу, заступник голови Координаційної групи

5. Захарченко В. С.

- завідувач сектору координації науково-дослідної та природоохоронної діяльності, метрології, сертифікації та акредитації, секретар Координаційної групи

Члени Координаційної групи:

6. Бойцун Н. Є.

- директор Департаменту з питань євроінтеграції та міжнародного співробітництва

7. Буцьо З. Ю.

- начальник відділу з питань взаємодії з органами державної влади та засобами масової інформації ДП НЕК "Укренерго" (за згодою)

8. Велітченко А. І.

- начальник Управління інформаційно-аналітичного забезпечення

9. Вівчаренко О. В.

- директор Департаменту вугільної промисловості

10. Єрмаков О. М.

- виконавчий директор Об'єднання енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (за згодою)

11. Кирюшин І. В.

- директор Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива

12. Красник В. Г.

- заступник директора ДП "Вуглеінновація" (за згодою)

13. Кучер М. В.

- директор ДПЗД "Укрінтеренерго" (за згодою)

14. Лихогруд О. П.

- заступник генерального директора, керівник Департаменту організації виставок ТОВ "Міжнародний виставковий центр" (за згодою)

15. Меженний С. Я.

- директор Департаменту електроенергетики

16. Ніколаєв Є. І.

- заступник директора з виставкової діяльності - начальник відділу з організації виставкових заходів та рекламного забезпечення ГІОЦ НЕК "Укренерго" (за згодою)

17. Павловський С. А

- директор Департаменту соціального розвитку та роботи з громадськістю виконавчої дирекції з кадрів, праці та соціальних питань ДП НАЕК "Енергоатом" (за згодою)

18. Руденко В. В.

- заступник директора Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу - начальник Управління стратегічної політики та інвестицій

19. Силова Н. І.

- заступник керівника Департаменту організації виставок, керівник проекту "Міжнародний форум "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє" ТОВ "Міжнародний виставковий центр" (за згодою)

20. Соловйов О. О.

- радник президента "Енергетична компанія України" (за згодою)

21. Чернов П. А.

- заступник директора Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу, начальник Управління ядерно-енергетичного комплексу

22. Чупрун В. П.

- заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" (за згодою)


 

Додаток 1
до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
23.05.2012 N 318


ПРОПОЗИЦІЇ
щодо компаній, підприємств, організацій вітчизняних та іноземних постачальників обладнання та продукції, ділових партнерів, яких необхідно запросити до участі у Форумі

N

Назва компанії, підприємства

Адреса, телефон, факс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Додаток 2
до наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
23.05.2012 N 318


ПРОПОЗИЦІЇ
щодо запрошення почесних гостей на відкриття Форуму

N

Прізвище, ім'я, по батькові (повністю)

Посада

Адреса, телефон, факс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали