ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 673

Про організацію в області призову громадян України на строкову військову службу у жовтні - листопаді 2011 року

Відповідно до Указу Президента України від 4 листопада 2010 року N 1009/2010 "Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2011 році", постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 року N 818 "Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні - листопаді 2011 року" (Постанова N 818), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 5 жовтня 2001 року N 452 "Про покращення організації призову громадян України на строкову військову службу", зареєстрованого в обласному управлінні юстиції 12 жовтня 2001 року за N 40/345:

1. Головам районних державних адміністрацій, виконавчому комітету Тернопільської міської ради:

1.1. Забезпечити проведення призову громадян України на строкову військову службу районними, Тернопільською міською призовними комісіями згідно із вищезазначеним Указом.

1.2. Видати відповідні розпорядження з організації проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2011 року. Розробити заходи, пов'язані з медичним оглядом, обстеженням, лікуванням та всебічним вивченням призовників у вересні - листопаді 2011 року.

1.3. На вимогу військових комісарів забезпечити участь необхідної кількості лікарів-спеціалістів, технічних працівників, осіб обслуговуючого персоналу в роботі районних /міської/ призовних комісій.

1.4. Здійснювати координацію дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування і посадових осіб, які виконують обов'язки, пов'язані з призовом громадян України на строкову військову службу.

1.5. Організувати роботу районних, міської призовних комісій з 3 жовтня по 30 листопада 2011 року.

1.6. Забезпечити організоване прибуття призовників у військові комісаріати для призову на строкову службу і відправку їх на обласний збірний пункт (вул. Тролейбусна, 5, м. Тернопіль).

1.7. У період проведення призову організувати і провести "Дні призовника" із залученням представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, молодіжних і ветеранських організацій, військових частин.

2. Затвердити обласну призовну комісію у складі, що додається.

3. Військовому комісару обласного військового комісаріату з метою організованого відправлення призовників до військових частин призначити тимчасову адміністрацію обласного збірного пункту.

4. Головному управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації:

4.1. Виділити на період призову лікарів та середній медичний персонал для роботи на обласному збірному пункті у складі медичної комісії згідно із заявкою обласного військового комісара. Забезпечити медичне відділення обласного збірного пункту санітарним автомобілем, необхідним інструментарієм, медичним майном і медикаментами.

4.2. Визначити перелік медичних закладів, куди будуть направлятись призовники, які потребують амбулаторного (стаціонарного) обстеження (лікування).

4.3. Визначити порядок проведення безкоштовних лабораторних та спеціальних досліджень призовників на базі лікувальних закладів районів (міста), а саме: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту "B" (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту "C" (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), група крові та резус-належність.

5. Виконавчому комітету Тернопільської міської ради на період призову виділяти в постійне користування обласному збірному пункту (за його заявкою) один тролейбус.

6. Рекомендувати Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області, в межах своїх повноважень, вжити заходів реагування щодо забезпечення виконання чинного законодавства з питань призову громадян України та забезпечити на період призову охорону громадського порядку на обласному збірному пункті згідно із заявкою начальника збірного пункту.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 грудня 2010 року N 1004 "Про організацію в області призову громадян України на строкову військову службу у квітні - травні 2011 року".

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гоча П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
31.08.2011 N 673

СКЛАД
обласної призовної комісії

ГОЧ
Петро Володимирович

-

заступник голови обласної державної адміністрації, голова комісії

ДОВГАЛЮК
Олег Васильович

-

військовий комісар обласного військового комісаріату, заступник голови комісії

ДОВГИЙ
Борис Ярославович

-

завідувач сектору з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, заступник голови комісії

ПРОЦИК
Тетяна Володимирівна

-

спеціаліст 2 категорії центру автоматизованих засобів управління обласного військового комісаріату, секретар комісії

Члени комісії:

БРИК
Борис Петрович

-

заступник начальника управління громадської безпеки-начальник відділу організації охорони громадського порядку Управління МВС України в області

ГУНТІК
Георгій Микитович

-

голова Тернопільської обласної ради ФСТ "Колос"(за згодою)

НАЙЧУК
Наталія Анатоліївна

-

начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації

НОВГОРОДСЬКИЙ
Анатолій Дмитрович

-

голова обласного комітету Товариства сприяння обороні України (за згодою)

ТАБАЧУК
Олександр Олександрович

-

головний спеціаліст сектору з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації

ТРОЯН
Роман Богданович

-

помічник військового комісара з правової роботи-начальник юридичної групи обласного військового комісаріату

ЧАЙКОВСЬКА
Лідія Зіновіївна

-

начальник відділу медичної допомоги Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації

ЦЬОМИК
Іван Петрович

-

головний спеціаліст - інспектор шкіл управління освіти і науки облдержадміністрації

ШВЕЦЬ
Максим Станіславович

-

офіцер відділу обліково-призовної роботи обласного військового комісаріату.

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Ю. В. Желіховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали