ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.03.2017 р. N 143

Про організацію виконання обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 - 2020 роки

Відповідно до рішення сьомої сесії обласної ради сьомого скликання від 20 грудня 2016 року N 6-7/VII "Про обласну Програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 - 2020 роки" (далі - Програма):

1. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, установ та організацій, які є виконавцями заходів Програми, в межах компетенції забезпечити їх виконання та інформувати Департамент економічного розвитку обласної державної адміністрації щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

2. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам Ніжинської, Новгород-Сіверської, Прилуцької, Чернігівської міських рад:

2.1. Забезпечити виконання заходів Програми та відповідних місцевих програм.

2.2. Забезпечити своєчасне та ефективне використання коштів, що спрямовуватимуться на розвиток малого та середнього підприємництва.

2.3. Надавати Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації інформацію про стан розвитку підприємництва та виконання заходів Програми щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3. Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації забезпечити узагальнення наданих матеріалів та підготовку інформації про стан реалізації Програми центральним органам виконавчої влади.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17.02.2015 N 72 (Розпорядження N 72).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали