ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.11.2011 р. N 669

Про організацію виконання в області першочергових робіт з утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в зимовий період 2011/12 року

З метою виконання в області першочергових робіт з утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, для забезпечення безпеки руху автомобільного транспорту в зимовий період 2011/12 року, у відповідності з Законом України "Про автомобільні дороги", керуючись статтею 6, пунктами 3, 5 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Районним державним адміністраціям, Службі автомобільних доріг в області в межах компетенції забезпечити утримання у проїжджому стані автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

2. Районним державним адміністраціям:

2.1. Сприяти виділенню місцевих матеріалів (пісок, жорства та ін.), які можливо надавати філіям ДП "Херсонський облавтодор" на безоплатній основі для використання при утриманні та ремонті автомобільних доріг загального користування району в зимовий період.

2.2. Спільно з виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад терміново укласти договори на залучення необхідної кількості одиниць снігоприбиральної техніки підприємств та фермерських господарств району, крім тієї, що належить філіям ДП "Херсонський облавтодор", для використання її в надзвичайних умовах з метою очищення автомобільних доріг загального користування району (обласні та районні).

2.3. Довести до відома виконавчих комітетів сільських, селищних та міських рад інформацію щодо необхідності виконання завдання, визначеного пунктом 1 даного розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали