ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.08.2011 р. N 643

Про організацію виконання Закону України "Про амністію у 2011 році"

Відповідно до Закону України "Про амністію у 2011 році" (Закон N 3680-VI), Плану організації виконання цього Закону, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 року (протокол N 55) та з метою ресоціалізації осіб, звільнених з місць позбавлення волі:

1. Головному управлінню праці та соціального захисту населення, управлінню освіти і науки, службі у справах дітей обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради спільно з Управлінням МВС України в Тернопільській області забезпечити своєчасний облік звільнених осіб, здійснення стосовно них заходів соціального патронажу відповідно до Закону України "Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк" (Закон N 3160-VI), контроль за поведінкою таких осіб.

2. Управлінню освіти і науки, службі у справах дітей обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради спільно з Управлінням МВС України в Тернопільській області організувати передачу амністованих неповнолітніх під нагляд батьків, застосування у разі необхідності до неповнолітніх, позбавлених батьківського піклування, форм влаштування в установленому законодавством порядку або встановлення над ними опіки чи піклування.

3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради забезпечити направлення звільнених інвалідів та непрацездатних осіб похилого віку, які не мають родичів, що могли б узяти їх на своє утримання, до спеціальних будинків-інтернатів.

4. Про результати виконання розпорядження інформувати сектор з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації до 5 жовтня 2011 року для узагальнення та подальшого інформування Міністерства соціальної політики України.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гоча П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали