МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.11.2011 р. N 317-р

Про організацію заходів щодо проведення санітарної обробки людей та одягу у разі виникнення надзвичайних ситуацій

Відповідно до статей 2, 22, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 8, 13 Закону України "Про Цивільну оборону України", статей 12, 31 Закону України "Про правові засади цивільного захисту", статей 13, 25, 31 Закону України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2002 року N 58-р "Про заходи щодо забезпечення надання населенню санітарно-гігієнічних послуг" та з метою поліпшення умов щодо проведення санітарної обробки людей та одягу у разі виникнення надзвичайних ситуацій на території області:

1. Утворити обласну координаційну комісію з питань забезпечення надання населенню санітарно-гігієнічних послуг у складі згідно з додатком.

2. Обласній координаційній комісії з питань забезпечення надання населенню санітарно-гігієнічних послуг вжити заходів щодо складання переліків суб'єктів господарювання, які надають населенню санітарно-гігієнічні послуги (відповідно до санітарних правил і державних будівельних норм).

3. Доручити головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським (міст обласного значення) головам:

3.1. Створити міські (районні) координаційні комісії з питань забезпечення надання населенню санітарно-гігієнічних послуг.

3.2. Скласти переліки суб'єктів господарювання, які надають населенню санітарно-гігієнічні послуги і можуть залучатися, за їх згодою, на підставі відповідних цивільно-правових угод, до санітарної обробки людей та одягу в разі настання надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру, надзвичайних екологічних ситуацій і ліквідації їх наслідків, та передбачити на підставі цивільно-правових угод завдання суб'єктам господарювання та норми їх оснащення відповідним обладнанням і витратними матеріалами для проведення зазначених робіт.

3.3. До 20 грудня 2011 року (у подальшому - щороку до 15 грудня) подати управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації та управлінню МНС України в Миколаївській області переліки підприємств та копії паспортів на них, які надають санітарно-гігієнічні послуги населенню, при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

4. Доручити управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації (Хотіній) та запропонувати управлінню МНС України в Миколаївській області (Грицаєнку):

4.1. Узагальнити переліки суб'єктів господарювання, які надають населенню санітарно-гігієнічні послуги.

4.2. До 20 січня 2012 року (у подальшому - щороку до 5 лютого) надавати узагальнену інформацію про хід виконання цього розпорядження першому заступнику голови облдержадміністрації Ніколенку Г. Б.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов


 

Додаток
до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
04.11.2011 N 317-р


СКЛАД
обласної координаційної комісії з питань забезпечення надання населенню санітарно-гігієнічних послуг

Голова комісії:

Ніколенко
Геннадій Борисович

перший заступник голови облдержадміністрації

Заступник голови комісії:

Хотіна
Світлана Григорівна

начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Члени комісії:

Гладков
Євген Леонідович

начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

Грицаєнко
Максим Георгійович

начальник управління МНС України в Миколаївській області (за узгодженням)

Калнаус
Олег Робертович

начальник Головного управління ветеринарної медицини в Миколаївській області (за узгодженням)

Камінський
Петро Васильович

начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації

Клочко
Володимир Іванович

головний державний санітарний лікар області (за узгодженням)

Налімов
Андрій Володимирович

начальник управління з питань майна комунальної власності облдержадміністрації

Піскун
Олена Віталіївна

виконувач обов'язків начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

Тульський
Михайло Іванович

виконувач обов'язків начальника Головного управління економіки облдержадміністрації.


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. М. Рукоманов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали