ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.12.2011 р. N 509

Про організацію заходів щодо проведення в області Дня Святого Миколая, новорічних і різдвяних свят

Керуючись ст. 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та підпунктом 1.9 розділу 9 Обласної програми "Сильна родина - міцна країна", яка затверджена рішенням Запорізької обласної ради від 18.12.2008 N 5, зі змінами, з метою забезпечення належного організаційного рівня проведення Дня Святого Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та людей похилого віку:

1. Затвердити заходи щодо проведення в області Дня Святого Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та людей похилого віку (далі - Заходи), що додаються.

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації в межах повноважень, районним державним адміністраціям забезпечити виконання Заходів та інформувати про їх виконання управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації до 24.01.2012.

3. Рекомендувати виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення, Головному управлінню МВС України в Запорізькій області, ДАІ Головного управління МВС України в Запорізькій області, Запорізькому обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, комунальному закладу "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", комунальній установі "Запорізький обласний центр молоді" Запорізької обласної ради забезпечити виконання пункту 2 цього розпорядження в межах своїх повноважень.

4. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації подати узагальнену інформацію про стан виконання цього розпорядження голові облдержадміністрації до 01.02.2012.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Ярмощука М. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

О. М. Пеклушенко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
09.12.2011 N 509


ЗАХОДИ
щодо проведення в області Дня Святого Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та людей похилого віку

1. Провести відкриття головної новорічної ялинки на площі Фестивальній м. Запоріжжя (19.12.2011) та ялинок у містах та районних центрах області.

Грудень 2011 року

Управління культури і туризму облдержадміністрації;
райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення


2. Забезпечити подарунками до дня Святого Миколая, Нового року та Різдва дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в притулках для дітей, центрах соціально-психологічної реабілітації дітей та спеціальних установах для дітей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків, дітей, які перебувають на обліку територіальних служб у справах дітей, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Грудень 2011 року

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації; служба у справах дітей облдержадміністрації; Запорізький обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; комунальний заклад "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"; комунальна установа "Запорізький обласний центр молоді" Запорізької обласної ради; райдержадміністрації; виконкоми міських рад міст обласного значення


3. Забезпечити проведення в містах обласного значення та районних центрах Запорізької області святкових новорічних і різдвяних концертів, обрядових вистав, театральних постановок, інших святкових дійств для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, бездоглядних та безпритульних дітей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків з врученням подарунків таким дітям.

Грудень 2011 - січень 2012 року

Райдержадміністрації; виконкоми міських рад міст обласного значення


4. Організувати показ новорічних вистав в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара.

Грудень 2011 - січень 2012 року

Управління культури і туризму облдержадміністрації


5. Організувати та провести святкові заходи з нагоди Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят для вихованців обласних притулків для дітей, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, дітей, які знаходяться в спеціальних установах для дітей.

Грудень 2011 року

Служба у справах дітей облдержадміністрації


6. Забезпечити проведення новорічних свят з врученням вихованцям інтернатних закладів новорічних подарунків.

Грудень 2011 - січень 2012 року

Управління освіти і науки облдержадміністрації


7. Забезпечити роботу навчальних закладів щодо організації змістовного відпочинку дітей та учнівської молоді в канікулярний період (фольклорних дійств, святкових концертів, карнавалів, вистав тощо).

Грудень 2011 - січень 2012 року

Управління освіти і науки облдержадміністрації


8. Організувати відвідування учнями під час зимових канікул музеїв, бібліотек, театрів, кінотеатрів, організацію екскурсій та туристичних поїздок.

Грудень 2011 - січень 2012 року

Управління культури і туризму облдержадміністрації;
управління освіти і науки облдержадміністрації


9. Організувати вручення подарунків для людей похилого віку, які перебувають у геріатричних пансіонатах та психоневрологічних інтернатах області.

Грудень 2011 року

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації


10. Розробити заходи щодо забезпечення правопорядку і громадської безпеки відповідно до розстановки сил і засобів під час проведення масових новорічних заходів у кожному населеному пункті області.

Грудень 2011 - січень 2012 року

Головне управління МВС України в Запорізькій області; райдержадміністрації; виконкоми міських рад міст обласного значення


11. У місцях проведення святкових новорічних заходів організувати роботу щодо недопущення реалізації спиртних напоїв неповнолітнім, виявлення осіб, що втягують неповнолітніх до вживання алкоголю та наркотичних речовин тощо.

Грудень 2011 - січень 2012 року

Головне управління МВС України в Запорізькій області; райдержадміністрації; виконкоми міських рад міст обласного значення


12. Забезпечити безпеку пересування та безкоштовний супровід транспортних засобів організованих груп дітей у дні шкільних канікул.

Грудень 2011 - січень 2012 року

ДАІ Головного управління МВС України в Запорізькій області


13. Сприяти широкому висвітленню у засобах масової інформації заходів з нагоди новорічних та різдвяних свят.

Грудень 2011 - січень 2012 року

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.


 

Заступник керівника апарату
облдержадміністрації,
начальник оргвідділу

В. Г. Кархачов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали