Додаткова копія: Про організацію застосування авіаційних сил і засобів САЗ ОРС ЦЗ ДСНС України у 2019 році

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 22 грудня 2018 року N 754

(з основної діяльності)

м. Київ

Про організацію застосування авіаційних сил і засобів САЗ ОРС ЦЗ ДСНС України у 2019 році

З метою ефективного застосування авіаційних сил і засобів Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у 2019 році наказую:

1. Спеціальному авіаційному загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (Коробка І. М.) здійснити заходи щодо організації та забезпечення з 1 січня 2019 року цілодобового чергування повітряних суден на аеродромах:

"Ніжин" - вертольота Мі-8 (ЕС-145) та літака Ан-32П (Ан-26) за готовністю: вдень N 2, вночі N 3;

"Харків" - вертольота Мі-8 за готовністю: вдень N 2, вночі N 3;

"Ужгород" - вертольота Мі-8 за готовністю: вдень N 2, вночі N 3.

2. Департаменту економіки і фінансів (Олійник О. І.) забезпечити виділення коштів на:

відрядження особового складу екіпажів чергових пошуково-рятувальних повітряних суден та інженерно-технічної служби, що здійснює обслуговування чергових повітряних суден;

відшкодування витрат за аеропортові збори.

3. Управлінню авіації та авіаційного пошуку і рятування (Рунаєв І. В.) забезпечити контроль за готовністю чергових екіпажів та авіаційної техніки до виконання авіаційних робіт з пошуку і рятування.

4. ГУ (У) ДСНС України у Харківській (Волобуєв О. В.) та Закарпатській (Гудак Р. В.) областях сприяти екіпажам чергових повітряних суден відповідно на аеродромах "Харків", "Ужгород" у вирішенні питань з організації і забезпечення чергування та виконання авіаційних робіт з пошуку і рятування.

5. Головному авіаційному координаційному центру пошуку і рятування (Ненашев С. А.) у межах кошторисних призначень:

укласти в установленому порядку договори з авіаційними військовими частинами Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Спеціальним авіаційним загоном Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України для залучення пошуково-рятувальних повітряних суден до несення чергування та проведення авіаційних робіт з пошуку і рятування;

умовами договорів передбачити також можливість перебазування чергових пошуково-рятувальних повітряних суден на інші аеродроми України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Мельчуцького О. Г.

 

Голова

М. Чечоткін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали