Додаткова копія: Про основні завдання цивільного захисту на 2019 рік

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.02.2019 р. N 63

Про основні завдання цивільного захисту на 2019 рік

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою підвищеня рівня цивільного захисту на території Чернігівської області та на виконання рішення колегії обласної державної адміністрації зобов'язую:

1. Головам районних державних адміністрацій, у порядку рекомендації - Чернігівському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому міським головам, сільським, селищним, міським головам об'єднаних територіальних громад:

1.1. Організувати роботу щодо створення місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення для забезпечення прийому сигналів і повідомлень від регіональної системи, оповіщення керівного складу та населення.

1.2. Розробити плани евакуації та плани розміщення евакуйованого населення із зони можливих бойових дій.

1.3. Спланувати заходи щодо забезпечення населення, яке попадає у прогнозовану зону хімічного забруднення, засобами індивідуального захисту.

1.4. Організувати контроль за станом захисних споруд цивільного захисту.

1.5. Забезпечити:

1.5.1. Навчання посадових осіб місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників спеціалізованих служб цивільного захисту місцевого рівня у навчально-методичному центрі з питань цивільного захисту та безпечної життєдіяльності населення Чернігівської області.

1.5.2. Реалізацію заходів місцевих програм у сфері цивільного захисту.

1.5.3. Створення, зберігання і використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

1.5.4. Виконання вимог законодавства щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту.

1.5.5. Взаємодію з Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації щодо виконання завдань цивільного захисту.

2. Керівникам територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту місцевого рівня провести спеціальні об'єктові тренування з питань цивільного захисту відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 N 443 "Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту" (Постанова N 443).

3. Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації здійснювати моніторинг виконання завдань у сфері цивільного захисту, визначених Кодексом цивільного захисту України ( N 5403-VI) та іншими нормативно-правовими актами.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Мисник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали