Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про особливості заповнення ПІК "Гарантійні документи" ЄАІС ДФС

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.03.2018 р. N 8999/7/99-99-18-04-01-17

Митницям ДФС

Про особливості заповнення ПІК "Гарантійні документи" ЄАІС ДФС

Департаментом організації митного контролю вживаються заходи щодо вдосконалення організації роботи при застосуванні фінансової гарантії у вигляді документа, виданої гарантом. У зв'язку з цим, виникла необхідність доопрацювання програмно-інформаційного комплексу "Гарантійні документи" ЄАІС ДФС.

Інформуємо, що графу "Код ЄДРПОУ" ПІК "Гарантійні документи" ЄАІС змінено на графу "Особа, яка відповідальна за сплату митних платежів: Код ЄДРПОУ / Найменування" ПІК "Гарантійні документи" ЄАІС.

Таким чином, у графу вноситься інформація: Код ЄДРПОУ та найменування особи, відповідальної за сплату митних платежів.

Звертаємо увагу, що відомості, які вносяться у графу "Особа, яка відповідальна за сплату митних платежів: Код ЄДРПОУ / Найменування" ПІК "Гарантійні документи" ЄАІС стосуються особи наведеної у графі 2 бланку фінансової гарантії "Найменування декларанта, що отримав гарантію".

Просимо довести зазначену інформацію до відома посадових осіб підпорядкованих митниць ДФС та забезпечити належний рівень контролю за правильністю внесення інформації до ПІК "Гарантійні документи" ЄАІС ДФС.

 

В. о. директора Департаменту
організації митного контролю

О. А. Центнарук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали