Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про особливості здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України у 2019 році

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 липня 2019 року N 90

Про особливості здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України у 2019 році

Відповідно до статей 6, 7, 15, 55, 56 Закону України "Про Національний банк України", статей 66, 67 Закону України "Про банки і банківську діяльність", з метою забезпечення у 2019 році оцінки стійкості банків і банківської системи України, що здійснюється згідно з Положенням про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 22 грудня 2017 року N 141 (Положення N 141) (зі змінами), Правління Національного банку України постановляє:

1. Національний банк України (далі - Національний банк) для забезпечення дотримання необхідного рівня нормативів достатності капіталу, визначеного за результатами оцінки стійкості банку, надсилає вимогу про складання програми капіталізації/реструктуризації банкам, щодо яких оцінка стійкості у 2019 році проводилась із застосуванням двох або трьох етапів, до 10 вересня 2019 року.

2. Банки, що отримали вимогу Національного банку про складання програми капіталізації/реструктуризації, подають до Національного банку програму капіталізації/реструктуризації, складену згідно з вимогами, установленими в додатку до Положення про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 22 грудня 2017 року N 141 (Положення N 141) (зі змінами), до 15 жовтня 2019 року.

3. Банк, щодо якого оцінка стійкості у 2019 році проводилась із застосуванням трьох етапів, за результатами якої Національний банк визначив необхідний рівень нормативів достатності капіталу, виконує програму капіталізації/реструктуризації та забезпечує дотримання необхідного рівня нормативів достатності капіталу до 30 вересня 2020 року.

4. Департаменту методології (Наталія Іваненко) після офіційного опублікування довести до відома банків України інформацію про прийняття цієї постанови.

5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Національного банку України Катерину Рожкову.

6. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

 

Голова

Я. Смолій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали