МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2012 року N 619

Про передачу будівель та споруд з балансу Донецького національного технічного університету в комунальну власність територіальної громади міста Донецька

Керуючись Законами України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", з метою ефективного використання державного майна, враховуючи клопотання Донецького національного технічного університету і рішення Комісії з майнових питань підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту (протокол N 6 від 02.12.2011 р.), наказую:

1. Передати з балансу Донецького національного технічного університету будівлі та споруди, що розташовані за адресою м. Донецьк, вул. Бахметьєва, 30, а саме: адміністративно-навчальний корпус площею 2575,5 кв. м, гуртожиток площею 5933,4 кв. м, навчально-виробничі майстерні площею 792,0 кв. м, асфальтове покриття площею 3200,0 кв. м в комунальну власність територіальної громади міста Донецька.

2. Ректору Донецького національного технічного університету Мінаєву О. А. спільно з Донецькою міською радою створити комісію і здійснити передачу - приймання майна, зазначеного у п. 1 цього Наказу. Акти приймання-передачі подати до Міністерства на затвердження.

3. Департаменту управління справами (Ворошиловський О. В.) забезпечити погодження рішення про передачу нерухомого майна з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Фондом державного майна України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

П. М. Куліков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали