КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 6 червня 2012 р. N 470-р

Київ

Про передачу будівель Вищому спеціалізованому суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ

1. Передати будівлі N 57, 58 і 59 військового містечка N 127 по вул. Дегтярівській, 28а, у м. Києві із сфери управління Міністерства оборони Вищому спеціалізованому суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, закріпивши їх за зазначеним Судом на праві оперативного управління.

2. Міністерству оборони разом з Міністерством фінансів передбачити під час підготовки пропозицій щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI) та складання проекту Державного бюджету України на наступні роки кошти, необхідні для передислокації військових підрозділів, що розміщені у будівлях, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, проведення капітального (поточного) ремонту будівель і споруд, де будуть розміщені такі військові підрозділи, та технічного переоснащення відповідних інженерних мереж.

3. Скасувати як такі, що не реалізовані, пункти 1 і 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 р. N 2088 "Про розміщення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ".

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали