Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про передачу бюджетних призначень, передбачених у бюджеті міста Києва на 2019 рік, Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.09.2019 р. N 1712

Київ

Про передачу бюджетних призначень, передбачених у бюджеті міста Києва на 2019 рік, Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року N 18 "Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету", рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року N 416/6467 "Про бюджет міста Києва на 2019 рік" (Рішення N 416/6467), розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04 квітня 2019 року N 614 "Про передачу до сфери управління Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації спортивної споруди - велотреку та іншого майна за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 58 у Шевченківському районі міста Києва, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва" (Розпорядження N 614), з метою забезпечення функціонування спортивної споруди - велотреку:

1. Передати бюджетні призначення, передбачені у загальному фонді бюджету міста Києва на 2019 рік Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за кодом програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 1115041 "Утримання та фінансова підтримка спортивних споруд", у сумі 2034022 грн (видатки споживання) Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації за кодом програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 4915041 "Утримання та фінансова підтримка спортивних споруд" в сумі 2034022 грн (видатки споживання) згідно з додатком.

2. Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити подання на погодження передачі бюджетних призначень, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, до постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

3. Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) внести відповідні зміни до розпису бюджету міста Києва після погодження в установленому порядку передачі бюджетних призначень, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, з постійною комісією Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
26.09.2019 N 1712

Бюджетні призначення, передбачені у загальному фонді бюджету міста Києва на 2019 рік Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), що передаються Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації

грн

N

Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напрямку видатків

Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (Наказ N 793)

Назва коду програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (Наказ N 793)

Код економічної класифікації видатків

Сума зменшення

Сума збільшення

1

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

1115041

Утримання та фінансова підтримка спортивних споруд

2610

2034022

 

2

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація

4915041

Утримання та фінансова підтримка спортивних споруд

2610

 

2034022

 

Директор Департаменту молоді та спорту
виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)

В. Гутцайт
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали