КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2012 року N 688/8025

Про передачу до сфери управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області нежилих приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, пункту 31 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання п. 4.1.1 протоколу N 112 засідання постійної комісії Київради з питань власності від 13.03.2012 та враховуючи звернення Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області від 17.11.2011 N 3181, Київська міська рада вирішила:

1. Передати до сфери управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області нежилі приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва загальною площею 5854,3 кв. м у будинку на вул. Володимирській, 15.

2. Встановити, що Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області має право здійснювати усі дії щодо ефективного використання нежилих приміщень, крім відчуження та передачі у користування третім особам.

3. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом із комунальним підприємством "Київжитлоспецексплуатація" здійснити передачу нежилих приміщень згідно з пунктом 1 цього рішення в установленому порядку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали