МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 травня 2017 року N 715

Про передачу єдиного майнового комплексу державного підприємства "ЕЛЕКТРОНМАШ"

Відповідно до частини четвертої статті 12 Закону України "Про приватизацію державного майна", пункту 12 Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482, постанов Кабінету Міністрів України від 12.05.2015 N 271 "Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015 - 2017 роках" (Постанова N 271) та від 29.03.2017 N 214 "Про приватизацію державного підприємства "Електронмаш" (Постанова N 214), Порядку передачі єдиних майнових комплексів державних підприємств, установ, організацій, їх структурних підрозділів до сфери управління державних органів приватизації у зв'язку з прийняттям рішення про їх приватизацію, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.03.2000 N 667, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.04.2000 за N 224/4445, та наказу Фонду державного майна України від 11.04.2017 N 577 "Про прийняття рішення щодо приватизації державного підприємства "Електронмаш" (Наказ N 577) наказую:

1. Передати єдиний майновий комплекс державного підприємства "ЕЛЕКТРОНМАШ" (далі - підприємство), код згідно з ЄДРПОУ 14312789, до сфери управління Фонду державного майна України.

2. Департаменту персоналу забезпечити передачу департаменту управління державною власністю документів з кадрових питань керівника підприємства.

3. Представникові Мінекономрозвитку в комісії з питань передачі об'єкта підприємства (далі - комісія) заступнику директора департаменту управління державною власністю Кушнерику Олександру Юрійовичу та директору підприємства Мові Віктору Івановичу здійснити передачу нотаріально засвідченої копії статуту підприємства, свідоцтва про його державну реєстрацію, контракту з керівником підприємства, засвідчених у встановленому порядку копій балансу, звіту про фінансові результати, звіту про рух грошових коштів, звіту про дебіторську та кредиторську заборгованість за останній календарний рік та на останню звітну дату, нотаріально засвідчених копій свідоцтв про право власності на державне нерухоме майно, витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, засвідченої в установленому порядку копії договору оренди державного нерухомого майна, що перебуває на балансі підприємства, засвідчених у встановленому порядку копій документів про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку, права користування (сервітут) земельною ділянкою, права постійного користування, права оренди (суборенди) земельної ділянки, права забудови земельної ділянки (суперфіцій), переліку майна підприємства, що закріплене за ним на праві господарського відання (оперативного управління), та інші документи (за визначенням комісії).

4. Департаменту управління державною власністю на підставі акта приймання-передачі єдиного майнового комплексу підприємства внести відповідну інформацію до Єдиного реєстру об'єктів державної власності.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Державний секретар
Міністерства економічного
розвитку і торгівлі України

О. Ю. Перевезенцев
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали