Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про передачу Фонду державного майна України повноважень з управління корпоративними правами держави у ПрАТ "Укрзахідвуглебуд"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 лютого 2020 року N 207

Про передачу Фонду державного майна України повноважень з управління корпоративними правами держави у ПрАТ "Укрзахідвуглебуд"

Відповідно до частини першої статті 6 Закону України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), з метою підвищення ефективності управління корпоративними правами держави у ПрАТ "Укрзахідвуглебуд", що перебуває у сфері управління Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях, наказую:

1. Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях передати до Фонду державного майна України повноваження з управління та обліку корпоративних прав держави у ПрАТ "Укрзахідвуглебуд".

2. Управлінню корпоративних прав держави Департаменту управління корпоративними правами держави та державними підприємствами у двотижневий строк з моменту видання цього наказу надати депозитарній установі - АТ "Укргазбанк", в якій відкрито рахунок держави, документи, необхідні для набуття Фондом державного майна України статусу керуючого рахунком у цінних паперах держави пакета акцій ПрАТ "Укрзахідвуглебуд" (код ЄДРПОУ 00177158) у кількості 44637304 штук у розмірі 99,6667 % статутного капіталу товариства.

3. Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях у двотижневий строк з моменту видання цього наказу забезпечити передачу згідно з актом приймання-передачі до Фонду державного майна України документів та матеріалів щодо управління корпоративними правами держави у ПрАТ "Укрзахідвуглебуд".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

Голова Фонду

Д. Сенниченко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали