Додаткова копія: Про передачу функцій з управління майном єдиного майнового комплексу державного підприємства "Центр тестування мобільної техніки"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 травня 2018 року N 635

Про передачу функцій з управління майном єдиного майнового комплексу державного підприємства "Центр тестування мобільної техніки"

Відповідно до частини другої статті 12 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" (Закон N 2269-VIII), пункту 12 Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482, Порядку передачі єдиних майнових комплексів державних підприємств, установ, організацій, їх структурних підрозділів до сфери управління державних органів приватизації у зв'язку з прийняттям рішення про їх приватизацію, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.03.2000 N 667, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.04.2000 за N 224/4445, наказу Регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській області від 25.04.2018 N 458 "Про прийняття рішення про приватизацію об'єкта державної власності - єдиного майнового комплексу державного підприємства "Центр тестування мобільної техніки" (код ЄДРПОУ 23860359)" і наказу Мінекономрозвитку від 01.03.2017 N 281 "Деякі питання управління об'єктами державної власності" наказую:

1. Передати функції з управління майном єдиного майнового комплексу державного підприємства "Центр тестування мобільної техніки" Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Одеській області.

2. Департаменту персоналу забезпечити передачу департаменту управління державною власністю документів з кадрових питань стосовно керівника державного підприємства "Центр тестування мобільної техніки".

3. Представникові Мінекономрозвитку в комісії з питань передачі об'єкта - державного підприємства "Центр тестування мобільної техніки" (далі - комісія) - заступнику начальника управління діяльності суб'єктів господарювання, підпорядкованих Міністерству, департаменту управління державною власністю - начальнику відділу організаційної роботи з суб'єктами господарювання Дубенчак Ользі Олександрівні та виконувачу обов'язків директора державного підприємства "Центр тестування мобільної техніки" Коміссарову Євгену Олександровичу здійснити передачу нотаріально засвідченої копії статуту підприємства, свідоцтва про його державну реєстрацію, рішення органу, уповноваженого управляти державним майном, про призначення керівника (виконувача обов'язків керівника) підприємства, засвідчених у встановленому порядку копій балансу, звіту про фінансові результати, звіту про рух грошових коштів, звіту про дебіторську та кредиторську заборгованість за останній календарний рік та на останню звітну дату, нотаріально засвідчених копій свідоцтв про право власності на державне нерухоме майно, витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, засвідченої в установленому порядку копії договору оренди державного нерухомого майна, що перебуває на балансі підприємства, засвідчених у встановленому порядку копій документів про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку, права користування (сервітуту) земельною ділянкою, права постійного користування, права оренди (суборенди) земельної ділянки, права забудови земельної ділянки (суперфіцій), переліку майна підприємства, що закріплене за ним на праві господарського відання (оперативного управління), акта інвентаризації державного підприємства, аудиторського висновку, переліку майна, що підлягає приватизації, включно з будівлями, спорудами, обладнанням, інвентарем, сировиною, продукцією, правами вимог, боргами, у тому числі зобов'язаннями державного підприємства, переліку майна, що не підлягає приватизації та передачі державному органу приватизації, у тому числі матеріальних носіїв секретної інформації, та інших документів (за визначенням комісії).

4. Департаменту управління державною власністю на підставі акта приймання-передачі єдиного майнового комплексу державного підприємства "Центр тестування мобільної техніки" унести відповідну інформацію до Єдиного реєстру об'єктів державної власності.

5. Скасувати наказ Мінекономрозвитку від 07.03.2017 N 333 "Про передачу єдиного майнового комплексу державного підприємства "ЦЕНТР ТЕСТУВАННЯ МОБІЛЬНОЇ ТЕХНІКИ" як такий, що нереалізований.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Державний секретар Міністерства
економічного розвитку і торгівлі України

О. Ю. Перевезенцев
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали