ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.11.2017 р. N 1386

Київ

Про передачу функцій замовника реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу на вулиці Тампере, 14-а у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою створення належних умов для виховання та розвитку дітей, поліпшення матеріально-технічної бази дошкільного навчального закладу:

1. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації у встановленому порядку передати комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" (далі - КП "Житлоінвестбуд-УКБ") функції замовника реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу на вулиці Тампере, 14-а у Дніпровському районі м. Києва та всі наявні документи, які засвідчують права замовника, обсяги незавершеного будівництва на момент передачі, проектну документацію, договірну, бухгалтерську документацію, документацію, пов'язану з проведенням процедур закупівель, та іншу інформацію, яка є важливою для здійснення функцій замовника, відповідно до законодавства.

2. КП "Житлоінвестбуд-УКБ" у встановленому порядку:

2.1. Забезпечити спільно з Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією проведення відповідної експертизи для визначення фактично виконаних робіт з реконструкції на об'єкті, зазначеному в пункті 1 цього розпорядження.

2.2. У разі потреби забезпечити коригування та перезатвердження проектної документації.

2.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.4. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

2.5. Під час укладання договору підряду на реконструкцію об'єкта, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження, передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж десять років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

2.6. Забезпечити вирішення земельно-правових питань.

3. Взяти до відома, що:

3.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2017 році буде здійснюватися в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.

3.2. Після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття об'єкта в експлуатацію майно в установленому порядку буде зараховано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

4. Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати у встановленому порядку до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 рік та наступні роки.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 грудня 2016 року N 1312 "Про реконструкцію будівлі дошкільного навчального закладу на вул. Тампере, 14-а в Дніпровському районі міста Києва" (Розпорядження N 1312).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Спасибка О. В.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали