Додаткова копія: Про передачу функцій замовника реконструкції частини приміщень 1-го поверху нежитлової будівлі під амбулаторію загальної практики - сімейної медицини на вул. Райдужній, 23, літера А у Дніпровському районі м. Києва

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.05.2019 р. N 828

Київ

Про передачу функцій замовника реконструкції частини приміщень 1-го поверху нежитлової будівлі під амбулаторію загальної практики - сімейної медицини на вул. Райдужній, 23, літера А у Дніпровському районі м. Києва

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою ефективного управління, скорочення термінів будівництва та своєчасного прийняття об'єктів у експлуатацію:

1. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації у встановленому порядку передати комунальному підприємству "Інженерний центр" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - КП "Інженерний центр") функції замовника з реконструкції частини приміщень 1-го поверху нежитлової будівлі під амбулаторію загальної практики - сімейної медицини на вул. Райдужній, 23, літера А у Дніпровському районі м. Києва всі наявні документи, які засвідчують права замовника, обсяги незавершеного будівництва на момент передачі, проектну документацію, договірну, бухгалтерську документацію, документацію, пов'язану з проведенням процедур закупівель, обладнання та матеріали, придбані для комплектації об'єкта, та інформацію, яка є важливою для здійснення функцій замовника, відповідно до законодавства України.

2. КП "Інженерний центр" у встановленому порядку:

2.1. Здійснити реконструкцію частини приміщень 1-го поверху нежитлової будівлі під амбулаторію загальної практики - сімейної медицини на вул. Райдужній. 23, літера А у Дніпровському районі м. Києва до 31 грудня 2020 року.

2.2. У разі потреби здійснити коригування проектної документації, проведення її експертизи та перезатвердження.

2.3 Визначити генеральну підрядну будівельну організацію для виконання робіт, зазначених у підпункті 2.1 пункту 2 цього розпорядження.

2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.5. Під час виконання робіт, зазначених у підпункті 2.1 пункту 2 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

2.6. Під час укладання договорів підряду на виконання робіт, зазначених у підпункті 2.1 пункту 2 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше десяти років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

3. Взяти до відома, що:

3.1. Фінансування робіт, зазначених у підпункті 2.1 пункту 2 цього розпорядження, у 2019 році буде здійснюватися в межах бюджетних призначень та асигнувань, передбачених Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у бюджеті міста Києва на 2019 рік та Програмі економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки (Програма N 1042/4049).

3.2. Відповідальність за виконання робіт у встановлені терміни згідно із затвердженим графіком, раціональне й цільове використання бюджетних коштів несе замовник робіт - КП "Інженерний центр".

3.3. Майно, створене та/або придбане в результаті здійснення робіт, передбачених підпунктом 2.1 пункту 2 цього розпорядження, є комунальною власністю територіальної громади міста Києва відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080).

4. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

4.1. У встановленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у підпункті 2.1 пункту 2 цього розпорядження, до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки (Програма N 1042/4049) в частині фінансування у 2020 році.

4.2. Щоквартально подавати інформацію про стан виконання цього розпорядження першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Поворознику М. Ю.

5. У заголовку та пункті 1 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 02 червня 2017 року N 662 "Про реконструкцію нежилого приміщення під амбулаторію лікарів загальної практики / сімейної медицини на вул. Райдужній, 23-а у Дніпровському районі м. Києва" (Розпорядження N 662) слова "нежилого приміщення під амбулаторію лікарів загальної практики / сімейної медицини" замінити словами "частини приміщень 1-го поверху нежитлової будівлі під амбулаторію загальної практики - сімейної медицини".

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали