ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.05.2012 р. N 828

Київ

Про передачу функцій замовника реконструкції дошкільного навчального закладу N 224 на вул. Попова, 7 в Оболонському районі

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", рішення Київської міської ради від 01.03.2001 N 217/1194 "Про створення комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд", з метою створення належних умов для виховання та навчання дітей, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Передати функції замовника реконструкції дошкільного навчального закладу N 224 на вул. Попова, 7 в Оболонському районі від Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації до комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") у встановленому законодавством порядку.

2. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації та КП "Спецжитлофонд" вирішити у встановленому порядку питання оформлення права користування земельною ділянкою за адресою, зазначеною у пункті 1 цього розпорядження.

3. Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації на договірних засадах передати КП "Спецжитлофонд" розроблену в установленому порядку проектно-кошторисну та іншу наявну документацію щодо реконструкції дошкільного навчального закладу, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

4. КП "Спецжитлофонд" після виконання пункту 3 цього розпорядження в установленому порядку:

4.1. На конкурсній основі визначити генеральні проектну та підрядну організації.

4.2. Розробити та затвердити проектно-кошторисну документацію.

4.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

5. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати у встановленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт з реконструкції дошкільного навчального закладу, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, до програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік та наступні роки.

6. Після завершення реконструкції дошкільного навчального закладу N 224 на вул. Попова, 7 в Оболонському районі витрати, понесені на реконструкцію об'єкта, балансоутримувачу, визначеному у встановленому порядку, відобразити у бухгалтерському обліку відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 "Основні засоби".

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06.05.2011 N 671 "Про реконструкцію дошкільного навчального закладу N 224 на вул. Попова, 7 в Оболонському районі" (Розпорядження N 671).

8. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та голову Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали