ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.05.2017 р. N 636

Київ

Про передачу функцій замовника реконструкції і благоустрою парку "Перемога" у Дніпровському районі

Відповідно до статей 30, 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 26 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою завершення реконструкції і благоустрою парку "Перемога" у Дніпровському районі:

1. Управлінню житлово-комунального господарства Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації в установленому порядку передати Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" функції замовника реконструкції і благоустрою парку "Перемога" у Дніпровському районі всі наявні документи, які засвідчують права замовника, обсяги незавершеного будівництва на момент передачі, проектну документацію, затверджену в установленому порядку, договірну, бухгалтерську документацію, документацію, пов'язану з проведенням процедур закупівель, обладнання і. матеріали, придбані для комплектації об'єкта, та інформацію, яка є важливою для здійснення функцій замовника, відповідно до законодавства України.

2. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" у встановленому порядку:

2.1. У разі необхідності забезпечити коригування та перезатвердження проектної документації щодо реконструкції і благоустрою парку "Перемога" у Дніпровському районі.

2.2. Забезпечити проведення робіт з реконструкції і благоустрою парку "Перемога" у Дніпровському районі відповідно до законодавства.

2.3. Під час виконання робіт дотримуватися Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2017 році буде здійснюватися в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.

4. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати в установленому порядку до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 рік та наступні роки.

5. Взяти до відома, що все майно після завершення робіт та прийняття об'єкта в експлуатацію в установленому порядку зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15 березня 2012 року N 395 "Про передачу функцій замовника реконструкції і благоустрою парку Перемоги у Дніпровському районі" (Розпорядження N 395).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали