ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.11.2011 р. N 2169

Київ

Про передачу функцій замовника реконструкції з прибудовою до існуючої школи N 128 на вул. Р. Окіпної, 6 у Дніпровському районі

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 2, 8 Закону України "Про основи містобудування", з метою скорочення термінів будівництва та своєчасного введення об'єкта в експлуатацію, в межах повноважень органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" (далі - КП "Житлоінвестбуд-УКБ") замовником реконструкції з прибудовою до існуючої школи N 128 на вул. Р. Окіпної, 6.

2. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації передати до Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) бюджетні призначення по КФК 150110 "Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів" в сумі 875,20 тис. грн.

3. Погодити з постійною комісією Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку передачу бюджетних призначень по КФК 150110 "Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів" в сумі 875,20 тис. грн.

4. Управлінню освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації оформити у встановленому законом порядку право користування земельною ділянкою для реконструкції, експлуатації та обслуговування школи N 128 на вул. Р. Окіпної, 6 у Дніпровському районі міста Києва.

5. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації спільно з КП "Дніпробудтехсервіс" та КП "Житлоінвестбуд-УКБ" у двотижневий термін з моменту видання цього розпорядження в установленому порядку створити комісію з передачі функцій замовника та забезпечити в установленому порядку передачу до КП "Житлоінвестбуд-УКБ" функцій замовника об'єкта, зазначеного у п. 1 цього розпорядження, обсягів незавершеного будівництва на час передачі цього об'єкта та безоплатно передати обладнання та матеріали, які придбані для його комплектації.

6. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації спільно з КП "Дніпробудтехсервіс" забезпечити передачу до КП "Житлоінвестбуд-УКБ":

- належним чином оформлених документів, що засвідчують права замовника;

- оригіналів технічних умов, АПЗ, наявної проектно-технічної документації, затвердженої в установленому порядку;

- правової документації (копії договорів з виконавцями робіт);

- фінансової документації та копій актів виконаних робіт по понесених витратах на реконструкцію об'єкта та інші документи, що стосуються його реконструкції.

7. Комунальному підприємству "Житлоінвестбуд-УКБ" після виконання п. 6 цього розпорядження в установленому порядку:

7.1. На конкурсних засадах визначити генеральну проектну організацію для розробки робочої документації та підрядну організацію для виконання будівельних робіт.

7.2. Відкоригувати та затвердити проектно-кошторисну документацію.

7.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельно-монтажних робіт.

8. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

8.1. Подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік та наступні роки у зв'язку з передачею функцій замовника реконструкції з прибудовою до школи N 128 на вул. Р.Окіпної у Дніпровському районі.

8.2. Спільно з Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією забезпечити приведення у відповідність до цього розпорядження відповідних розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

9. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку вирішити питання внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.12.2010 N 573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік" (із змінами та доповненнями) щодо передачі бюджетних призначень від Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації до Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по КФК 150110 "Проведення невідкладних відновлювальних робіт, будівництво та реконструкція загальноосвітніх навчальних закладів" в сумі 875,20 тис. грн.

10. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали