ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.05.2012 р. N 706

Київ

Про передачу функцій замовника робіт з реконструкції дамб мулових полів NN 1, 2 Бортницької станції аерації

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою своєчасного виконання робіт з реконструкції та введення в експлуатацію дамб мулових полів NN 1, 2 Бортницької станції аерації, в межах повноважень органу місцевого самоврядування:

1. Передати функції замовника робіт з реконструкції дамб мулових полів NN 1, 2 Бортницької станції аерації комунальному підприємству "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" (далі - КП "Київбудреконструкція").

2. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Протягом п'ятнадцяти робочих днів з дня видання цього розпорядження в установленому порядку вжити організаційно-правових заходів, пов'язаних з виконанням пункту 1 розпорядження, в тому числі передати КП "Київбудреконструкція" обсяги незавершеного будівництва, проектно-кошторисну документацію, інші документи, пов'язані з реконструкцією дамб мулових полів NN 1, 2 Бортницької станції аерації, придбане для комплектації дамб мулових полів NN 1, 2 Бортницької станції аерації обладнання та матеріали.

2.2. Подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік та на наступні роки.

3. КП "Київбудреконструкція":

3.1. Визначити підрядну організацію для виконання робіт з реконструкції дамб мулових полів NN 1, 2 Бортницької станції аерації у порядку, визначеному Законом України "Про здійснення державних закупівель".

3.2. Забезпечити дотримання вимог законодавства України щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.3. Забезпечити виконання робіт з реконструкції, комплектацію необхідним обладнанням, введення в експлуатацію дамб мулових полів NN 1, 2 Бортницької станції аерації в установленому порядку.

4. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали