ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.04.2012 р. N 695

Київ

Про передачу функцій замовника робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335 (Програма N 1099/7335) (із змінами та доповненнями), з метою своєчасного виконання робіт з реконструкції та введення в експлуатацію систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні, в межах повноважень органу місцевого самоврядування:

1. Передати функції замовника робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні комунальному підприємству "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" (далі - КП "Київбудреконструкція") згідно з переліком, що додається.

2. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) протягом п'ятнадцяти робочих днів з дня видання цього розпорядження в установленому порядку вжити організаційно-правових заходів, пов'язаних з виконанням пункту 1 розпорядження, в тому числі передати КП "Київбудреконструкція" проектно-кошторисну документацію, інші документи, пов'язані з реконструкцією систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні.

3. КП "Київбудреконструкція" після виконання пункту 2 цього розпорядження:

3.1. Визначити підрядну організацію для виконання робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні у порядку, визначеному Законом України "Про здійснення державних закупівель".

3.2. Забезпечити дотримання вимог законодавства України щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.3. Забезпечити виконання робіт з реконструкції, комплектацію необхідним обладнанням та введення в експлуатацію систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні в установлені терміни.

3.4. При укладанні договору підряду на здійснення робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації модульних котелень.

4. Головному управлінню комунального господарства подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335).

5. Взяти до відома, що після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, все майно та витрати зараховуються до комунальної власності територіальної громади міста Києва з подальшою передачею у володіння та користування ПАТ "КИЇВЕНЕРГО".

6. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку списання демонтованого майна та зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва реконструйованих об'єктів після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08.11.2011 N 2061 "Про виконання робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні" (Розпорядження N 2061).

8. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
27.04.2012 N 695


Перелік
об'єктів реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні

N
за/п

Назва проекту для розробки проектно-кошторисної документації

1

Реконструкція системи теплопостачання для споживачів від котельні на вул. Львівська, 25

2

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою вул. Добрий шлях, 64

3

Реконструкція системи теплопостачання житлових будинків за адресами вул. Кудрявська, 12 та вул. Кудрявська, 16

4

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою вул. Кудрявська, 27 - 29

5

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою Кудрявський узвіз, 2

6

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою вул. Новопольова, 69

7

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою просп. Відрадний, 73

8

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою просп. Броварський, 93


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали