ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.11.2011 р. N 2068

Київ

Про передачу функцій замовника та виконання робіт з реконструкції тепломагістралі N 2 СТ-2 на ділянці від точки А (між ТК-204 та ТК-205) до шахти підйому (між ТК-210/4 та ТК-210/5) на вул. Вербовій у Оболонському районі

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 30.12.2010 N 574/5386 (із змінами та доповненнями), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Головне управління капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником реконструкції тепломагістралі N 2 СТ-2 на ділянці від точки А (між ТК-204 та ТК-205) до шахти підйому (між ТК-210/4 та ТК-210/5) вул. Вербовій у Оболонському районі.

2. Публічному акціонерному товариству "Київенерго" передати в установленому порядку Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проектно-кошторисну та іншу документацію, що стосується реконструкції тепломагістралі N 2 СТ-2 на ділянці від точки А (між ТК-204 та ТК-205) до шахти підйому (між ТК-210/4 та ТК-210/5) на вул. Вербовій у Оболонському районі.

3. Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Визначити генеральну підрядну організацію згідно з чинним законодавством.

3.2. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.3. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями).

3.4. Розробити та погодити з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві схеми організації дорожнього руху та встановлення дорожніх знаків на час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.5. Встановити огорожу, освітлення, сигнальні ліхтарі в місцях виконання робіт та забезпечити прохід пішоходів та проїзд автотранспорту.

3.6. Після завершення робіт відновити покриття проїзної частини та тротуарів за типом існуючого по всій ширині розриття та передати за актами шляхово-експлуатаційному управлінню по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району.

3.7. Подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік та до проекту Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік.

4. При укладанні замовником договору підряду на реконструкцію об'єкта обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

5. Взяти до відома, що все майно після завершення робіт, зазначених у п. 1 цього розпорядження, зараховуються до комунальної власності територіальної громади міста Києва з подальшою передачею у володіння та користування ПАТ "КИЇВЕНЕРГО".

6. Доручити Головному управлінню комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку списання демонтованого майна та зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва реконструйованого об'єкта після завершення робіт,зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

7. Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.07.2008 N 1087 "Про розробку проекту та виконання робіт з реконструкції теплової мережі - 2 СТ-2 на ділянці від точки А (між ТК-204 та ТК-205) до шахти підйому (між ТК-210/4 та ТК-210/5) на вул. Вербовій у Оболонському районі" вважати таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали