Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про передачу громадянці Латишевій Ніні Семенівні у приватну власність земельної ділянки для експлуатації та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Шевченка, 35 у Дарницькому районі міста Києва

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 19 грудня 2019 року N 493/8066

Про передачу громадянці Латишевій Ніні Семенівні у приватну власність земельної ділянки для експлуатації та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Шевченка, 35 у Дарницькому районі міста Києва

Відповідно до статей 9, 81, 83, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Латишевій Ніні Семенівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Шевченка, 35 у Дарницькому районі міста Києва (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ 02.01, справа N А-8348).

2. Передати громадянці Латишевій Ніні Семенівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,1000 га (кадастровий номер 8000000000:90:033:0087) для експлуатації та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Шевченка, 35 у Дарницькому районі міста Києва із земель комунальної власності територіальної громади міста Києва.

3. Громадянці Латишевій Ніні Семенівні:

3.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

3.2. Питання пайової участі та укладення з Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору про пайову участь вирішувати в порядку та випадках, встановлених законодавством.

3.3. Виконати вимоги, викладені у висновку Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03 жовтня 2005 року N 19-8239.

3.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3.5. Виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з містобудівними умовами і обмеженнями щодо забудови земельної ділянки та документами, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, одержаними в установленому порядку.

3.6. Питання сплати відновної вартості зелених насаджень або укладення охоронного договору на зелені насадження вирішувати відповідно до рішення Київської міської ради від 27 жовтня 2011 року N 384/6600 "Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території міста Києва" (Порядок N 384/6600) (зі змінами і доповненнями).

3.7. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

3.8. Вжити заходів щодо державної реєстрації права власності на земельну ділянку у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

4. Попередити власника земельної ділянки, що право власності на земельну ділянку може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали