Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про передачу громадянці Тагієвій Олені Олегівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 63-в у Голосіївському районі м. Києва

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 7 лютого 2019 року N 61/6717

Про передачу громадянці Тагієвій Олені Олегівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 63-в у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статей 9, 81, 83, 116, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Тагієвій Олені Олегівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 63-в у Голосіївському районі м. Києва (категорія земель - землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ 02.01, справа N 2935).

2. Передати громадянці Тагієвій Олені Олегівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,0698 га (кадастровий номер 8000000000:90:047:0027) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 63-в у Голосіївському районі м. Києва із земель комунальної власності територіальної громади міста Києва.

3. Громадянці Тагієвій Олені Олегівні:

3.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

3.2. Виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з містобудівними умовами і обмеженнями щодо забудови та документами, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, одержаними в установленому законодавством порядку.

3.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3.4. Виконати необхідний обсяг робіт з інженерної підготовки території по захисту її від підтоплення та затоплення повеневими водами, погодивши їх в установленому законодавством порядку.

3.5. Питання пайової участі та укладення з Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) договору про пайову участь вирішувати в порядку та випадках, встановлених законодавством.

3.6. Питання сплати відновної вартості зелених насаджень або укладення охоронного договору на зелені насадження вирішувати відповідно до рішення Київської міської ради від 27.10.2011 N 384/6600 "Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території міста Києва" (Порядок N 384/6600) (із змінами і доповненнями).

3.7. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

3.8. Виконати вимоги, викладені в листі Департаменту містобудування та архітектури від 18.04.2018 N 3101/0/12-4/19-18.

3.9. Дотримуватись обмежень у використанні земельної ділянки, зазначених у витязі з Державного земельного кадастру.

3.10. Вжити заходів щодо державної реєстрації права власності на земельну ділянку у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

4. Попередити власника земельної ділянки, що право власності на землю може бути припинено у випадках, передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали