Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про передачу коштів субвенції на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти, з районного бюджету до бюджету нижчого рівня

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.10.2019 р. N 16-07-07/17479

Державна казначейська служба України розглянула лист <...> про передачу коштів субвенції на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти (далі - субвенція), з районного бюджету до бюджету нижчого рівня та повідомляє.

Відповідно до пункту 15 постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 N 319 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти" (Постанова N 319) перерахування субвенції здійснюється відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.12.2010 N 1132 (далі - Порядок перерахування).

Згідно з Порядком перерахування, коли видатки за рахунок субвенцій з державного бюджету здійснюються з бюджетів міст районного значення, районів у містах, сіл, їх об'єднань, селищ, райдержадміністрації та виконавчі органи міських рад міст обласного значення розподіляють субвенції пропорційно обсягам субвенцій, передбаченим таким бюджетам у рішеннях відповідних рад про бюджет. Відкриття рахунків в органах Казначейства для зарахування міжбюджетних трансфертів з державного і місцевих бюджетів, а також відображення проведених операцій у бухгалтерському обліку та фінансовій звітності про виконання зазначених бюджетів здійснюються в установленому законодавством порядку.

Класифікацією доходів бюджету, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 N 11 "Про бюджетну класифікацію", передбачено код 41054300 "Субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету" (далі - ККДБ 41054300).

Враховуючи зазначене, для передачі коштів субвенції з районного бюджету до бюджету <...> сільської ради рекомендуємо використовувати ККДБ 41054300.

 

Перший заступник Голови

В. Дуда
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали