МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 квітня 2012 року N 424

Про передачу об'єкта незавершеного будівництва (будинок лісника) з балансу ДВНЗ "Ужгородський національний університет" на баланс Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності", постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" та з метою створення науково-дослідного центру та бази проведення польових практик студентами Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, наказую:

1. Передати безоплатно з балансу Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет" об'єкт незавершеного будівництва, який виділений в окрему облікову одиницю, будинок лісника (Закарпатська область, Міжгірський район, село Колочава, ур. Квасовець) на баланс Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

2. Національному педагогічному університету імені М. П. Драгоманова (Андрущенко В. П.) спільно з Державним вищим навчальним закладом "Ужгородський національний університет" (Вегеш М. М.) утворити комісію з приймання-передачі об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього наказу.

3. За результатами роботи Комісії подати Міністерству оформлені відповідно до законодавства акти приймання-передачі об'єкта для затвердження.

4. Департаменту управління справами (Ворошиловський О. В.) забезпечити погодження рішення про передачу нерухомого майна з Фондом державного майна України та Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

П. М. Куліков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали