ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.01.2012 р. N 81

Київ

Про передачу основних засобів комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 02.12.2010 N 284/5096 "Про питання комунальної власності територіальної громади міста Києва", рішення Київської міської ради від 25.03.2010 N 435/3873 "Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів", враховуючи звернення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації від 05.12.2011 N 1995 та з метою забезпечення своєчасного надання мешканцям столиці послуг з вивезення побутових відходів, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київкомунсервіс" основні засоби, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та враховуються на балансі комунального підприємства "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Подільського району", згідно з додатком до цього розпорядження.

2. Комунальному підприємству "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Подільського району" спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київкомунсервіс" в термін до 01.02.2012 року здійснити в установленому порядку прийом-передачу основних засобів згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
20.01.2012 N 81

ПЕРЕЛІК
основних засобів, які закріплюються на праві господарського відання за комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київкомунсервіс"

Перелік основних засобів

Кількість

Первісна вартість (тис. грн.)

Залишкова вартість (тис. грн.)

Сміттєвоз марки "Ford cargo 1830"

4

3329,20

1024,50

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали