Додаткова копія: Про передачу у володіння та користування ПрАТ "АК "Київводоканал" водопровідної мережі комунальної власності територіальної громади міста Києва

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2019 р. N 594

Київ

Про передачу у володіння та користування ПрАТ "АК "Київводоканал" водопровідної мережі комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 січня 2016 року N 23 "Про будівництво дитячого садка на житловому масиві Осокорки, 10 мікрорайон, ділянка 36 в Дарницькому районі міста Києва" (Розпорядження N 23), звернення КП "Житлоінвестбуд-УКБ" (лист від 12 листопада 2018 року N 114/5956), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Передати у володіння та користування ПрАТ "АК "Київводоканал" водопровідну мережу комунальної власності територіальної громади міста Києва в межах та на умовах, визначених угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва, від 20 листопада 2003 року (в редакції договору на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва від 01 грудня 2006 року) укладеною між ВАТ "АК "Київводоканал" та Київською міською державною адміністрацією, згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо передачі водопровідної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Слончака В. В.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
03.04.2019 N 594

Водопровідна мережа комунальної власності територіальної громади міста Києва, яка передається у володіння та користування ПрАТ "АК "Київводоканал"

Назва об'єкта та адреса розташування

Діаметр труб, мм

Довжина, м

Матеріал труб

Рік побудови

Балансова вартість, грн (без ПДВ)

Внутрішньоквартальна водопровідна мережа під т. А до В-3 існ. рек. житлового масиву, 10 мікрорайон ділянки 36 (перекладка)

160

77,95

ПЕ-100 SDR-17

2016

389063,23

 

Директор Департаменту комунальної
власності м. Києва

А. Гудзь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали