КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 20 квітня 2017 року N 238/2460

Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до статей 760 - 763 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 5 та 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 квітня 2015 року N 415/1280 (Положення N 415/1280), з метою забезпечення ефективного використання нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва Київська міська рада вирішила:

1. Передати в оренду без проведення конкурсу нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва згідно з додатком до цього рішення.

2. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації укласти в установленому порядку договір оренди нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва згідно з пунктом 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
20.04.2017 N 238/2460

Нежитлові приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, які передаються в оренду без проведення конкурсу

N
п/п

Повна назва орендаря, його форма власності та форма фінансування

Адреса та характеристика об'єкта нерухомості

Призначення, характеристика об'єкта оренди та орендована площа, кв. м

Орендна плата

Строк, на який укладається договір оренди

1

2

3

4

5

6

ОРЕНДОДАВЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

БАЛАНСОУТРИМУВАЧ - КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КИЇВСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АТО ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"
Ідентифікаційний код 39956502

Форма власності - приватна
Форма фінансування - членські внески, пожертви, дотації, субсидії із державного або місцевого бюджетів

МЕЖОВА, N 15, ЛІТ. А
Подільський район,
ЖБ - 5-поверховий
Площа - 1254,00 кв. м

Громадська організація, яка здійснює безкоштовну психологічну, соціальну допомогу, реабілітацію та адаптацію інвалідів та інших осіб - учасників АТО, якщо орендована площа становить до 100 кв. м та не використовується для провадження підприємницької діяльності
1-й поверх,
Площа - 80,50 кв. м

1 грн на рік

2 роки 364 дні

 

Київський міський голова

В. Кличко 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково.
RSS канали