Додаткова копія: Про передачу в оренду виконавчому комітету Хмельницької міської ради нежитлових приміщень міської комунальної власності

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять п'ята сесія

РІШЕННЯ

від 10.10.2018 р. N 18

Про передачу в оренду виконавчому комітету Хмельницької міської ради нежитлових приміщень міської комунальної власності

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 N 11 "Про впорядкування управління об'єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького" (Положення N 11), міська рада вирішила:

1. Передати в оренду виконавчому комітету Хмельницької міської ради нежитлові приміщення комунальної власності для розміщення управління адміністративних послуг строком на два роки і одинадцять місяців:

1.1. загальною площею 213,8 кв. м по вул. Грушевського, 86;

1.2. загальною площею 340,3 кв. м по вул. Пилипчука, 3;

1.3. загальною площею 605,2 кв. м по вул. Кам'янецькій, 38;

1.4. корисною площею 131,7 (загальною площею 208,4 кв. м) по вул. Соборній, 16.

2. Управлінню комунального майна, яке діє від імені Хмельницької міської ради та балансоутримувачу приміщень укласти договори оренди нежитловими приміщеннями згідно з чинним законодавством.

3. Орендарю відповідно до чинного законодавства укласти договори оренди та договори з надавачами комунальних послуг, приймати участь в благоустрої міста: озелененні, ремонті твердого покриття доріг, тротуарів, майданчиків.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова

О. Симчишин
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали