КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 326/7663

Про передачу земельної ділянки Посольству Республіки Казахстан в Україні для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративного будинку посольства та резиденції Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Казахстан в Україні на вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4 - 6 у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124, 141 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Припинити комунальному підприємству "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв" право користування частиною земельної ділянки площею 0,45 га, наданої відповідно до рішення Київської міської ради від 12.07.2007 N 1150/1811 "Про надання земельної ділянки комунальному підприємству "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв" для будівництва, експлуатації та обслуговування будинків і споруд дипломатичного представництва, житлового комплексу для дипломатів та адміністративного будинку ГДІП з підземним паркінгом на вул. Танковій, 4 - 6 у Шевченківському районі м. Києва", право користування якою посвідчено державним актом на право постійного користування земельною ділянкою від 19.02.2008 N 01-9-00107 (лист-згода від 11.10.2011), та віднести її до земель запасу житлової і громадської забудови.

2. Передати Посольству Республіки Казахстан в Україні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, в довгострокову оренду на 49 років земельну ділянку площею 0,45 га для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративного будинку посольства та резиденції Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Казахстан в Україні на вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4 - 6 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

3. Посольству Республіки Казахстан в Україні:

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

3.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

3.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

4. Комунальному підприємству "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв" замовити в установленому порядку внесення змін в державний акт на право постійного користування земельною ділянкою від 19.02.2008 за N 01-9-00107.

5. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали