КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 квітня 2012 року N 530/7867

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Домобудівний комбінат N 4" та товариству з обмеженою відповідальністю "СІТІ-БУД ПОЗНЯКИ" для завершення будівництва житлових будинків та об'єктів соціально-побутового призначення (торговельно-розважального комплексу) з паркінгом у 4-му "а" мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до статей 55, 56 Закону України "Про землеустрій" та статей 93, 123 Земельного кодексу України і розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Передати публічному акціонерному товариству "Домобудівний комбінат N 4" та товариству з обмеженою відповідальністю "СІТІ-БУД ПОЗНЯКИ", за умови виконання пункту 2 цього рішення, у спільну довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку площею 18,8539 га для завершення будівництва житлових будинків та об'єктів соціально-побутового призначення (торговельно-розважального комплексу) з паркінгом у 4-му "а" мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі м. Києва за рахунок частини земельної ділянки, наданої відповідно до пункту 22 рішення Київської міської ради від 10.07.2003 N 638/798 "Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею".

2. Публічному акціонерному товариству "Домобудівний комбінат N 4" та товариству з обмеженою відповідальністю "СІТІ-БУД ПОЗНЯКИ":

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.4. Дозволити передачу земельної ділянки або її частини в суборенду без зміни цільового призначення.

2.5. Питання пайової участі вирішити відповідно до рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1100/7336 "Про бюджет міста Києва на 2012 рік" (Рішення N 1100/7336).

3. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) розірвати договір оренди земельної ділянки від 13.05.2004 N 63-6-00127.

4. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали